حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آذر , ۱۳۹۹ 9 ربيع ثاني 1442 Tuesday, 24 November , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 7426 تعداد نوشته های امروز : 9 تعداد اعضا : 2540 تعداد دیدگاهها : 221×
 • پ
  پ

  طرح‌ سیر مطالعاتی نماز بـا رویکرد مهارت افزایی همکاران محترم در زمینه دعوت نسل نو به نماز ، ویژه مدیران محترم و کارشناسان و همکاران عزیز در سـتاد استان ها از ابتدای آذرماه تا پایان بهمن ماه به صورت منظم و هفتگی اجرا خواهد شد.

  محتوای آموزشـی طرح، مجموعه ای از فیلم های آموزشی ۱۰ دقیقه ای است که به تـازگی با همکاری مرکز تخصصـی نماز قم تولیـد گردیـده و در دوره های تخصصـی ستاد برای آموزش گروه های مؤثر در حال استفاده است.

  به منظور سهولت دسترسی همکاران به مطالعه در هر ساعت از شبانه روز و در اوقات اداری یا غیر اداری، محتواها به صورت هفتگی در همین بخش بارگـذاری می گردد تا همکاران محترم نسبت به دریافت و مطالعه آن از طریق رایانه یا تلفن همراه اقدام نمایند.

  در پایان هر ماه از محتواهای مطالعاتی ارزیابی به عمل خواهـد آمـد. و نحوه ارزیابی از محتوا نیز متعاقبا به اطلاع همکاران محترم خواهد رسید.

   

  محتوا ویژه مدیران و دبیران ستاد استان ها


  قسمت اول

  قسمت دوم


   

  محتوا ویژه کارشناسان ستاد استان ها


  قسمت اول

  قسمت دوم

   


   

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.