حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۲۴ اردیبهشت , ۱۴۰۰ Friday, 14 May , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 9042 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3393 تعداد دیدگاهها : 260×
 • پ
  پ

  طرح‌ سیر مطالعاتی نماز بـا رویکرد مهارت افزایی همکاران محترم در زمینه دعوت نسل نو به نماز ، ویژه مدیران محترم و کارشناسان و همکاران عزیز در سـتاد استان ها از ابتدای آذرماه تا پایان بهمن ماه به صورت منظم و هفتگی اجرا خواهد شد.

  محتوای آموزشـی طرح، مجموعه ای از فیلم های آموزشی ۱۰ دقیقه ای است که به تـازگی با همکاری مرکز تخصصـی نماز قم تولیـد گردیـده و در دوره های تخصصـی ستاد برای آموزش گروه های مؤثر در حال استفاده است.

  به منظور سهولت دسترسی همکاران به مطالعه در هر ساعت از شبانه روز و در اوقات اداری یا غیر اداری، محتواها به صورت هفتگی در همین بخش بارگـذاری می گردد تا همکاران محترم نسبت به دریافت و مطالعه آن از طریق رایانه یا تلفن همراه اقدام نمایند.

  در پایان هر ماه از محتواهای مطالعاتی ارزیابی به عمل خواهـد آمـد. و نحوه ارزیابی از محتوا نیز متعاقبا به اطلاع همکاران محترم خواهد رسید.

   

  محتوای ویژه آذر ماه ۱۳۹۹

  محتوای ویژه دی ماه ۱۳۹۹

  محتوای ویژه بهمن ماه ۱۳۹۹

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.