حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۷ بهمن , ۱۳۹۹ 13 جماد ثاني 1442 Tuesday, 26 January , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 7984 تعداد نوشته های امروز : 9 تعداد اعضا : 2769 تعداد دیدگاهها : 238×
 • پ
  پ

  پیام مقام معظم رهبری به بیست و چهارم اجلاس سراسری نماز (در قزوین)

   

  بسم الله الرحمن الرحیم

   

  خداوند علیم و قدیر را سپاسگزارم که تلاش شما دست اندرکاران محترم این اجلاس مهم و بیش از همه عالم بزرگوار و مجاهد جناب حجت الاسلام آقای قرائتی در بخش‎های اساسی و مؤثری به بار نشسته و کارهای مفیدی در ترویج فریضه بزرگ و بی ‎بدیل نماز انجام گرفته است.

  با این همه، ظرفیت و میدان کار و نیز نیاز و عطش جامعه‏ اسلامی برای رسیدن به نقطه مطلوب، بسیار بیش از واقعیت‎های کنونی در این باره است. در پیام سال گذشته گوشه‎ای از این فضای خالی و تلاش‎پذیر، نشان داده شده است.

  سخن امروز من تأکید بر احساس مسئولیت همگانی است. توقع و انتظار اینجانب آن است که همه به ویژه مسئولان دستگاه‎ها و دارندگان امکانات مادی و معنوی و مدیریتی، عظمت این مسئله را به درستی در یابند و گام در راه عمل نهند.

  همه بدانند که یکی از مؤثرترین راه‎ها برای کاستن آسیب‎های اجتماعی، ترویج نماز است. به اینکه حتی یک نفر از جوانان و نوجوانان کشور، در نماز سهل انگاری نکند همت گمارید. این یکی از بهترین راه‎ها برای سلامت معنوی و روحی مردم ما و جامعه ما است. به اینکه همگان فرا بگیرند و عادت کنند که نماز را با خشوع و حضور قلب بجا آورند، همت گمارید. اینها همه کارهای ممکنی است که با عزم راسخ و کار مداوم شما دست‎اندرکاران، محقّق خواهد شد، ان شاالله.

   

  والسلام علیکم و رحمه الله

  سید علی خامنه‎ای

  ۶ بهمن ۱۳۹۴

   

  متن پیام مقام معظم رهبری به اجلاس بیست و چهارم – نسخه PDF

  پخش اجرای صوتی پیام مقام معظم رهبری به بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.