دوشنبه, ۲۹ شهریور , ۱۴۰۰ 13 صفر 1443 Monday, 20 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 10212 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3457 تعداد دیدگاهها : 299×
گسترش فرهنگ نماز در فضای مجازی نیازمند برنامه ریزی هدفمند است
۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۱
شناسه : 5276
2

به گزارش روابط عمومی و امور استان ها ستاد اقامه نماز در گزارشی  خبرگزاری تسنیم از اهواز  عنوان نمود :  جمال عالمی نیسی، معاون منابع انسانی استاندار خوزستان در اجلاسیه استانی نماز در سالن اجتماعات سردار شهید علی هاشمی استانداری خوزستان اظهار داشت: نماز وسیله ارتباط با معشوق و عالی ترین تجلی گاه مقامات عشق […]

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش روابط عمومی و امور استان ها ستاد اقامه نماز در گزارشی  خبرگزاری تسنیم از اهواز  عنوان نمود :  جمال عالمی نیسی، معاون منابع انسانی استاندار خوزستان در اجلاسیه استانی نماز در سالن اجتماعات سردار شهید علی هاشمی استانداری خوزستان اظهار داشت: نماز وسیله ارتباط با معشوق و عالی ترین تجلی گاه مقامات عشق نسبت به حضرت باریتعلی است.

وی افزود: انسانی که می خواهد به اوج برسد ابتدا باید خود را سبک کرده و از زمین کنده شود، نماز از بار انسان کم کرده و سبب سبک شدن و فاصله گرفتن انسان از زمین می شود.

عالمی نیسی نماز را وسیله رهایی انسان از گناه دانست و گفت: خوشا به حال آنان که اهل نماز هستند و نماز را با عمق معرفتش درک می کنند.

معاون منابع انسانی استاندار خوزستان با اشاره به وجود بیش از ۴۰ میلیون کاربر ایرانی در فضای مجازی گفت: اگر از شرایط پیش آمده در فضای مجازی و فرصت هایی که در آن وجود دارد استفاده نکنیم دشمنان به خوبی از آن بهره برده و پیروز خواهند شد.

وی تأکید کرد: باید با برنامه ریزی و هدف مشخص وارد عرصه فضای مجازی شد و در آن زمینه گسترش فرهنگ نماز را ایجاد کرد.

برخی جریانات درپی شکستن قبح گناه در فضای مجازی هستند

سید موسی بلادیان، رئیس ستاد اقامه نماز خوزستان و دبیر اجلاسیه استانی نماز، با اشاره به تاریخچه ورود تکنولوژی ارتباط جمعی در کشور گفت: از همان ابتدا که تلویزیون وارد خوزستان شد تنها چند خانواده بهایی که در آبادان زندگی می کردند از آن بهرهمند بودند.

وی افزود: رسانه و در حال حاضر فضای مجازی به خودی خود آسیب و تهدید نیست؛ بستگی به این دارد که این فضا و رسانه در دست چه کسی باشد.

بلادیان ادامه داد: متاسفانه در مملکت ما آسیب های فضای مجازی بیشتر از فرصت های آن شده؛ برخی از جریانات منحرف در این فضا به دنبال شکست قبح گناه در جامعه هستند و برای آن برنامه ریزی می کنند.

رئیس ستاد اقامه نماز خوزستان با بیان اینکه نیمی از مردم ایران با فضای مجازی سر و کار دارند اظهار داشت: ما باید برای مردم مسلمانی که در فضای مجازی حضور دارند محتوا تولید کرده و برنامه ریزی داشته باشیم.

وی به اهمیت فضای مجازی اشاره کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب شخصا بیان کردند که اگر در جایگاه رهبری نبودم قطعا مسئولیت فضای مجازی کشور را بر عهده می گرفتم و این جمله اهمیت فضای مجازی در اندیشه رهبری را می رساند.

لینک فضای مجازی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.