شنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۱ 27 شوال 1443 Saturday, 28 May , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 13246 تعداد نوشته های امروز : 8 تعداد اعضا : 4121 تعداد دیدگاهها : 299×
جلسه ستاد اقامه نماز اداره کل زندان ها با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان تشکیل شد
02 اردیبهشت 1397 - 17:51
شناسه : 8201
6

حجت الاسلام والمسلمین موسوی : اگر توانستیم آمار مرجوعی به زندان ها را کاهش دهیم نشان از کار خوب فرهنگی است اگر چنین نشد یعنی یک جای کار ناقص است . به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز اولین جلسه ستاد اقامه نماز اداره کل زندان ها در سال جاری با حضور مدیر […]

ارسال توسط :
پ
پ
حجت الاسلام والمسلمین موسوی : اگر توانستیم آمار مرجوعی به زندان ها را کاهش دهیم نشان از کار خوب فرهنگی است اگر چنین نشد یعنی یک جای کار ناقص است . به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز اولین جلسه ستاد اقامه نماز اداره کل زندان ها در سال جاری با حضور مدیر ستاد اقامه نماز البرز و ائمه جماعات ندامتگاه های استان برگزار شد .

موسوی اقدامات فرهنگی در راستای ترویج نماز در اداره کل زندان ها را مطلوب دانست و اظهار داشت : اداره کل زندان ها ی استان در ارزیابی های صورت گرفته در حوزه نماز امتیاز خوبی را کسب نموده و در سطح کشور نیز دارای اولویت در ترویج نماز است و همه این موارد نشان دهنده تلاش و عقیده راسخ مدیر دستگاه و مجموعه فعال در نماز است . وی افزود : بزرگترین کار فرهنگی نماز است .وقتی دستگاهی درترویج نماز تلاش مشهود دارد مشخص است تفکر و اندیشه این مدیر و مجموعه اش چیست ، نماز رشد ، تعالی وهمه اعمال حسنه را با خود می آوردو پرواضح است برخی از مجرمین که به زندان می آیند تحت تعالیم فرهنگی قرار نگرفته اند وزمانی ما می توانیم ادعا کنیم کاری انجام داده ایم که بازگشت مجدد به زندان این گروه به حداقل برسد یا ازبین برود . مدیر ستاد اقامه نمازاستان از برگزاری نشست های نماز در سال جاری خبر داد و گفت : ستاد اقامه نماز آمادگی دارد با همکاری اداره کل زندان ها نشست های متعددی با محوریت نماز ویژه کارکنان ، مددجویان و خانواده های آنان را در سال جاری برگزار نماید .

جبار باقری مدیر کل زندانهای استان البرز در ادامه این جلسه گفت : حسینه های ندامتگاههای کرج زیباترین فضاها در اندرزگاه است چه از لحاظ معماری و چه از لحاظ حضورحداکثری مددجویان در این محیط عرفانی است که فرایند اصلاح و تربیت تجلی پیدا می کند . رئیس ستاد اقامه نماز زندانهای استان البرز در ادامه اظهار داشت : در تمامی اندرزگاههای ما روحانیون حضور فعال دارند هم در بحث نماز وهم در بحث آموزش قرآن و احادیث که خود باعث ارتقای فردی زندانیان گردیده است لیکن افزایش جمعیت در زندانها این مهم را تحت تاثیر قرار داده است گفتنی است در خاتمه این جلسه از حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نمازو نماینده ویژه استاندارالبرز با حضور اعضای ستاد اقامه نماز زندانهای البرز تجلیل به عمل آمد.

لینک فضای مجازی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.