جمعه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۱ 19 شوال 1443 Friday, 20 May , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 13194 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 4112 تعداد دیدگاهها : 299×
دیدار مدیرعامل شرکت توزیع برق استان با مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام
29 بهمن 1397 - 21:05
شناسه : 15294
4

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان به منظور تعامل بیشتر در خصوص ترویج فرهنگ نماز در دستگاه های اجرایی با رضایتی مدیرستاد اقامه نماز استان ایلام دیدار نمودند. به گزارش روابط عمومی شیرخانی مدیر عامل شرکت توزیع برق استان صبح روز یکشنبه، به منظور تعامل بیشتر در خصوص ترویج فرهنگ نماز در دستگاه های اجرایی […]

ارسال توسط :
پ
پ

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان به منظور تعامل بیشتر در خصوص ترویج فرهنگ نماز در دستگاه های اجرایی با رضایتی مدیرستاد اقامه نماز استان ایلام دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی شیرخانی مدیر عامل شرکت توزیع برق استان صبح روز یکشنبه، به منظور تعامل بیشتر در خصوص ترویج فرهنگ نماز در دستگاه های اجرایی با رضایتی مدیرستاد اقامه نماز استان ایلام دیدار نمودند.

در این دیداررضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان با اشاره به دامنه تاثیر واهمیت نماز اول وقت وبه جماعت گفت: فریضه نماز که بر اساس حدیث شریف” ان قبلت قبل ما سوا ” معیار ومیزان قبولی کل اعمال است بایستی در فضای جامعه خصوصا ادارات تبلیغ شود ونسل جوان با این عبادت انسان ساز خو بگیرند .

در این دیدار توسط رضایتی از نورمحمدی دبیر ستاد اقامه نماز  اداره کل توزیع برق استان که خود از فعالین اقامه نماز می باشند تجلیل به عمل آمد.

شیرخانی در ادامه این دیدار با تاکید بر اهمیت نماز به  عنوان یاد آوری همیشگی خدا باوری در نهاد هر انسان گفت: نماز به عنوان ستون دین نقش بی بدلیلی در ایجاد روحیه خدا باوری و نهادینه کردن سالم زیستی در انسان دارد.

وی تصریح کرد: انجام و اهتمام به فرایض دیدنی می تواند خط بطلان بر هوای نفس بکشد و جامعه را در مقابل تمامی ها واکسینه نماید.

از این رو نماز در صدر تمامی عبادت هاست و هر بار که فرد قامت بندگی می بندد به خود متذکر می شود در وجودش روح پروردگار دمیده شده است.

رییس هیئت مدیره شرکت توزیع برق استان با اشاره به اینکه در حال حاضر جامعه مبتلا به برخی بد اخلاقی های اجتماعی شده است، بیان کرد: پدیده شوم سرقت انرژی متاسفانه در برهه حساس کنونی کاری کرده است که همکاران بنده دلسرد شده اند از سویی در مبحث پرداخت به موقع برق بهای مصرفی نیز دچار بحرانیم.

شیرخانی با درخواست از مدیر ستاد اقامه نماز به منظور مطرح نمودن مباحثی همچون حرام بودن سرقت انرژی توسط امامان جماعت بیان نمود: از تریبون الهی نمار می توان برا اصلاح کژی ها بهره جست از این رو صنعت برق نیازمند نگاه ویژه ستاد اقامه نماز در استان است.

لینک فضای مجازی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.