حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹ 4 صفر 1442 Monday, 21 September , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 6830 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 1594 تعداد دیدگاهها : 161×
 • شورای اقامه نماز در دستگاه های اجرائی می تواند موثر باشد
  ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴
  شناسه : 27352
  1
  مدیر ستاد اقامه نماز استان گیلان:

  حجازی مدیر ستاد اقامه نماز استان گیلان: بیش از ۴۰۰ دستگاه اجرائی شامل ادارات کل و شهرستانی مدارک و مستندات خود را در سامانه  سجاده بارگزاری نموده اند.

  پ
  پ

  به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گیلان  همایش تقدیر و تجلیل از دستگاه های برتر در امر ترویج و توسعه فرهنگ نماز که در صبح روز یکشنبه ۳۱ فروردین ۹۹ برگزار شد در این همایش از ۲۴ دستگاه برتر در امر ترویج و توسعه فرهنگ نماز تجلیل بعمل آمد .

  همایش تقدیر و تجلیل از دستگاه های برتر در امر ترویج و توسعه فرهنگ نماز  در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر رشت و با حضور ایشان و معاون استاندار و دیگر مدیران کل استانی برگزار شد .

  حجت الاسلام حجازی مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان گیلان در این همایش توضیحاتی مبسوطی  در خصوص مراحل نظارت و ارزیابی از دستگاه های اجرائی را بیان نمودد .

   ایشان نظارت و ارزیابی از دستگاه های اجرائی را برمبنای پیام های مقام معظم رهبری مد ظله به اجلاس های سراسری و آئین نامه ترویج و توسعه فرهنگ نماز دانستند و افزودن که  همه ساله توافق نامه هائی با امضاء بالاترین مقام هر وزارتخانه و سازمان های مرکزی با ستاد اقامه نماز و نظارت مشاور رئیس جمهور در امر توسعه و ترویج نماز بسته می شود که این توافق نامه ها در قالب مدیرتی و تمهیداتی ، آموزشی فرهنگی و پژوهشی و تبلیغی و ترویجی است و این توافق نامه ها معیار و ملاک کار دستگاه های اجرائی در طول سال می باشند . و در پایان هر سال هیئت نظارت و داوری مرکب از نمایندگانی از سوی نماینده ولی فقیه در استان ، استاندار، ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی،نماینده هشتاد دستگاه اجرائی و کارشناسان ستاد اقامه نماز و مدیر ستاد است و پس از خودارزیابی که در دستگاه های اجرائی صورت می گیرد هیئت عالی استان به بررسی و پایش مدارک و مستندات می پردازد و در نهایت دستگاه های برتر در امر نماز در استان مشخص می شوند و نقاط ضعف و نقاط قوت دستگاه ها به ایشان اعلام می گردد

  حجت الاسلام حجازی رییس ستاد اقامه نماز گیلان نیز گفت : با بررسی و پایش عملکرد ۷۵ دستگاه اجرایی استان  ۲۴ دستگاه که عملکرد خوب و قابل دفاعی در زمینه ترویج فرهنگ نماز داشتند که قرار بود در اسفند ۹۸ مراسم تقدیر و تجلیل از آنان انجام شود و به خاطر شرایط به وجود آمده در استان و کشور  این مراسم  به فرودین ۹۹ تغییر زمان  داد .

  در ادامه حجت الاسلام حجازی افزودند : شورای اقامه نماز قوی که در راس آن مدیر دستگاه و دبیر توانمند می تواند در امر ترویج و توسعه فرهنگ نماز در دستگاه های اجرائی موثر باشد.

   مدیر ستاد اقامه نماز استان گیلان اضافه نمودند: تاکنون بیش از ۴۰۰ دستگاه اجرائی شامل ادارات کل و شهرستانی مدارک و مستندات خود را در سامانه  سجاده بارگزاری نموده اند و در هفته های آتی بیش از صد نفر هیئت ارزیاب از دستگاه های اجرائی به بررسی و عملکرد و خود ارزیابی از دستگاه های خود خواهد . حجازی از مدیران دستگاه های اجرائی خواست که اگر تاکنون دستگاه های در واحد های تابعه و شهرستان به سامانه سجاده ورود ننموده اند و مدارک و مستندات خود را در زمان باقی مانده  بارگزاری نمایند .

   

   

   

   

     

   

   

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.