یکشنبه, ۲۳ مرداد , ۱۴۰۱ 17 محرم 1444 Sunday, 14 August , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 14079 تعداد نوشته های امروز : 10 تعداد اعضا : 4180 تعداد دیدگاهها : 299×
شورای اقامه نماز کمیته امداد امام خمینی(ره) استان لرستان با حضور مدیر ستاد اقامه نماز برگزار شد.
15 تیر 1399 - 7:38
شناسه : 32185
3

محمدی فارسانی مدیرکل کمیته امداد استان لرستان در این نشست با بیان اینکه اهمیت دادن به نماز اول وقت یک وظیفه شرعی است، و هر مدیری به نماز اهتمام بورزد کارکنان آن مجموعه هم نماز اهمیت می دهند

پ
پ

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز لرستان، نشست شورای اقامه نماز کمیته امداد امام خمینی(ره) استان لرستان با حضورمدیرکل و اعضای شورای اقامه نماز و مدیر ستاد اقامه نماز برگزارش شد.

محمدی فارسانی مدیرکل کمیته امداد استان لرستان در این نشست با بیان اینکه اهمیت دادن به نمازاول وقت یک وظیفه شرعی است٬ و هر مدیری به نماز اهتمام بورزد کارکنان آن مجموعه هم نمازاهمیت می دهند.

مانند نقش پدر در خانه که یک نقش الگویی دارد. ایشان در ادامه استفاده از ابزار هنر در راستای ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز را مهم دانستند. و همچنین به روز کردن اطلاعات و تقویت ائمه جماعات ادارات توجه بیشتری شود و در ادامه از فعالیتهای ستاد اقامه نماز و مدیر ستاد تشکر نمودند.

مدیر ستاد اقامه نماز در این جلسه بیان داشتند: ستاد به دنبال اقامه نماز است نه صرف نماز خواندن و برای اقامه نماز باید یک فرایند طی شود یکی از این فرایندها، برگزاری کارگاه های آموزشی و دوره های مختلفی است که برای همه ای مجموعه ها از پیش دبستانی تا کارکنان و ائمه جماعات در طول سال برگزار می شود.

هم چنین استفاده از ابزار هنر در اقامه نماز کارآمد و اثر گزار است. لذا در ستاد مرکزی و استانی هرساله از این ظرفیت تا حد امکان استفاده می شود و امسال هم چند برنامه با استفاده از ابزار هنر برای اقامه نماز خواهیم دادشت که یکی از این برنامه ها، مشارکت در برگزاری مسابقه: داستان، شعر، تئاترخیابانی… با ارشاد اسلامی است.

در پایان مدیر ستاد اقامه نماز با لوح تقدیری با امضای قائم مقام محترم ستاد اقامه نماز کشور از زحمات آقای محمدی فارسانی تشکر نمودند.

 

لینک فضای مجازی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.