جمعه, ۲۸ مرداد , ۱۴۰۱ 22 محرم 1444 Friday, 19 August , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 14142 تعداد نوشته های امروز : 1 تعداد اعضا : 4184 تعداد دیدگاهها : 299×
طرح مهارت صحت قرائت نماز دانش آموزان با همکاری آموزش و پرورش برگزار می شود
24 تیر 1399 - 17:46
شناسه : 33515
3
ستاد اقامه استان گلستان ؛

در راستای اجرای طرح  مهارت صحت قرائت نماز دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی در شبکه شاد در اوقات فراغت ،در اجرای دستورالعمل فعالیت تابستانه دانش آموزان جلسه ای با هدف برنامه ریزی و هماهنگی جهت ا جرای مقدمات طرح با حضور مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز استان ، ریاست سازمان دانش آموزی ، مدیرکانون طه ، رئیس اداره قرآن ، عترت و نماز آموزش و پرورش برگزار شد .

پ
پ

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان ، در راستای اجرای طرح  مهارت صحت قرائت نماز دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی در شبکه شاد در اوقات فراغت ،در اجرای دستورالعمل فعالیت تابستانه دانش آموزان جلسه ای با هدف برنامه ریزی و هماهنگی جهت ا جرای مقدمات طرح با حضور مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز استان ، نماینده سازمان دانش آموزی ، مدیرکانون طه ، رئیس اداره قرآن ، عترت و نماز آموزش و پرورش برگزار شد .

مدیر ستاد اقامه نماز گفت : طرح آموزش صحت قرائت نماز ویژه دانش‌آموزان در مقطع تحصیلی چهارم ابتدایی تا پایان متوسطه دوم اجرا می‌شود.

وی افزود : هر دانش آموز قرائت نماز خود را برای مدیران دارالقرآن در فضای مجازی ارسال کرده و پس از داوری و تایید قرائت درست از نماز خوانده شده ، گواهینامه سطح۱ برای دانش آموز صادر می شود .

قاسم محمدی یادآور شد : در پایان اجرای طرح که ۱۰ هفته به انجام خواهد رسید ، در آیین اختتامیه به دانش آموزانی که توانمندی بیشتر داشتند و دانش آموزانی که برتر و فعال بودند جوایزی اهدا خواهد شد.

محمدی ضمن حمایت از طرح و پشتیبانی اداری و هدایت طرح خاطرنشان کرد : اجرای این طرح می‌تواند دانش آموزان را برای ارتباط با خدا و انس به نماز تقویت کند و همچنین این طرح می‌تواند برای دانش‌آموزان ما یک فعالیت تابستانه به یادگار و ماندگار باشد که دانش آموزان بتوانند در مراحل بعدی از گواهینامه‌های سطوح بعدی قرائت نماز استفاده کنند .

مدیر ستاد اقامه نماز در پایان افزود : ترویج فرهنگ نماز یکی از اقداماتی است که باید کودکان را با این مهم آشنا کرده و انجام این فریضه الهی را از مهم‌ترین کارهای خود بدانند، خانواده نیز نقش اساسی در ترویج فرهنگ نماز میان نسل امروز دارد و والدین می توانند با خواندن نماز اول وقت ما را در رسیدن به اهدافمان یاری کنند.

 

لینک فضای مجازی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.