حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۰ Friday, 18 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 9342 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3407 تعداد دیدگاهها : 299×
 • بهانه نبودن بودجه برای انجام فعالیت های نماز از سوی بعضی مدیران خلاف قانون است
  ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۴:۱۹
  شناسه : 34724
  1
  مدیر ستاد اقامه نماز هرمزگان:

  مدیر ستاد اقامه نماز استان هرمزگان بیان داشت: بودجه برای کارهای فرهنگی و دینی و نماز، از سوی دولت اختصاص یافته و مدیرانی که بودجه را بهانه می کنند به طور قطع خلاف قانون است.

  ارسال توسط : نویسنده : ستاد اقامه نماز
  پ
  پ

  به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان هرمزگان؛ مدیر ستاد اقامه نماز استان هرمزگان بیان داشت: بودجه برای کارهای فرهنگی و دینی و نماز، از سوی دولت اختصاص یافته و مدیرانی که بودجه را بهانه می کنند به طور قطع خلاف قانون است.

  دکتر اعتمادی افزود: مدیران و دبیران دستگاههای اجرای نخستین چیزی که باید برنامه ریزی کنند گنجاندن بسته های فرهنگی در کنار فعالیتهای آموزشی، دینی است. وی بیان داشت : دبیران ستاد اقامه نماز دستگاههای اجرایی استان باید هر سه ماه  یکبار عملکرد فعالیت های خود در حوزه نماز را به صورت مستند به ستاد اقامه نماز استان ارائه دهند تا در سال جاری مورد ارزیابی قرار گرفته و در سال ۹۹ نیز این مستندات اعلام شود.

  مدیر ستاد اقامه نماز به اقامه نماز اول وقت در مساجد و نمازخانه های دستگاههای اجرایی تاکید و اظهار کرد: با توجه به شرایط بوجود آمده در کشور و وضعیت هشدار در استان انتظار میرود مدیران محترم بر اقامه نماز اول وقت همکاران به صورت فرادا تا بهبود شرایط تمهیدات لازم اتخاذ نمایند.

  دکتر اعتمادی تاکید کرد: مساجد نیز جهت اقامه نماز صبح برنامه ریزی کنند و درب مساجد را برای اقامه نماز اول وقت نمازگزاران باز نمایند بحمداله این مورد در مرکز استان بخوبی رعایت می شود و مشکلی از این بابت تا کنون مشاهد نشده و گزارشاتی نیز دریافت نگردیده اما مومنان از عملکرد بعضی از مساجد روستا ها در شهرستانها گله مند ند که صبح ها درب تعدادی از مساجد بسته است و اقامه نماز صبح کمرنگ است که باید مسئولان و هیات امنای مساجد نسبت به انجام این فریضه الهی بیشتر توجه نمایند.

  مدیر ستاد اقامه نماز با اشاره به اینکه بحمدالله تا کنون کارهای مهمی در جهت توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز در استان انجام شده و اکثر دستگاههای اجرایی و مساجد از لحاظ سخت افزاری به بهترین وجه تجهیز و امکانات خیلی خوبی فراهم شده بیان داشت: همه باید تلاش و کوشش کنند تا  محلهای برگزاری نماز بانشاط و رغبت انگیز باشد.

  وی ادامه داد نماز برترین رکن اسلام است و در تمام ابعاد زندگی فردی و اجتماعی مسلمانان نقش بسزایی دارد و چهره دین و عامل وحدت مسلمین است.

  دکتر اعتمادی افزود: همه اعمال انسان متاثر از نماز است و مهمترین عامل جلوگیری از فساد و فحشا و ناهنجاری های اجتماعی است و هیچ عاملی به اندازه نماز در سازندگی جامعه و ارتقاء اخلاق و ازرشهای دینی در جامعه نقش داشته است .

  مدیر ستاد اقامه نماز استان در ادامه بیانات خود، به نقش کلیه دبیران ستاد اقامه نماز اشاره کرد و افزود : دبیران باید دارای ویژگی های خاص مدیریتی باشند و با دارا بودن صداقت،صراحت، صبر و صلابت نقش مدیریتی و هدایت خود را در جهت بستر سازی و هماهنگی امر نماز اعمال و از همه توان مادی و معنوی دستگاه های اجرایی و آحاد مردم بهره برداری مناسب جهت ترویج این فریضه الهی بعمل آورند.

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.