حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۳ اردیبهشت , ۱۴۰۰ Friday, 23 April , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 8818 تعداد نوشته های امروز : 1 تعداد اعضا : 3281 تعداد دیدگاهها : 240×
 • گفتگوی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان شوشتر با روابط عمومی ستاد استان خوزستان
  ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳
  شناسه : 57006
  1
  دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان شوشتر؛

  حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم ظاهری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان شوشتر در گفتگو با روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خوزستان با اشاره به امر مهم اقامه نماز بیان کرد: نماز در واقع تنفس روح است همانگونه که تنفس شش ها در جهت سلامت،نشاط، رشد و تعالی جسم موثر است،نماز تنفس روح انسان وممد حیات و رشد معنوی می‌شود، نمازتضمین کننده نورانیت انسان و جامعه است.

  ارسال توسط :
  پ
  پ
  به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خوزستان، حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم ظاهری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان شوشتر در گفتگو با روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خوزستان با اشاره به امر مهم اقامه نماز بیان کرد: نماز در واقع تنفس روح است همانگونه که تنفس شش ها در جهت سلامت،نشاط،رشدو تعالی جسم موثر است،نماز تنفس روح انسان وممد حیات و رشد معنوی می‌شود.نمازتضمین کننده نورانیت انسان و جامعه است.
  وی افزود:اگر نماز حقیقی حقیقتا و بدرستی در جامعه ای اقامه شود،آن جامعه از هرگونه رجس و پلیدی فردی و اجتماعی در ابعاد مختلف و شئون زندگی پاک می‌شود.
   
  دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان دارالمومنین شوشتر در ادامه اشاره کردند: متاسفانه شیوع ویروس منحوس کوئید ۱۹ در سال جاری برنامه های فرهنگی،مذهبی وغیره را که لازم است به صورت جمعی،اجتماعی و چهره به چهره انجام پذیرد را تحت تأثیر خود قرار داد.
   
  وی افزود: باتوجه به ضعف و شدت این بیماری و رنگ بندی های شهرستان براساس شیوه نامه های بهداشتی اقدامات حداقلی صورت گرفته است.
  حجت الاسلام و المسلمین ظاهری در رابطه با فعالیت های انجام گرفته ستاد اقامه نماز شهرستان شوشتر اظهار داشت:کارها و وظایف انجام نشده به مراتب بیشتر از آن چیزی است که انجام پذیرفته است و اقدامات صورت گرفته نیز حاصل تلاش، حمایت و هماهنگی اعضای محترم ستاد اقامه نماز شهرستان، به ویژه امام جمعه فقید،مرحوم حضرت آیت الله حاج شکرالله سلیمانی(رضوان الله تعالی علیه)، فرماندار پر تلاش و متعهد، جناب آقای مهندس پنبه دانه پورکه در انجام امور اجتماعی مذهبی، خودشان همیشه پیش قدم هستندوسایر نهاد ها، ادارات و شخصیت‌های تاثیرگذار بوده است.
  ایشان در پایان به بخشی از فعالیت های ستاد اقامه نماز شهرستان دارالمومنین شوشتر به شرح زیر اشاره کرد:

  دیدار مستمر با امام جمعه محترم شهرستان
  حضور مستمر و فعال در جلسات شورای اداری و مطرح کردن موضوع اقامه نماز جماعت در ادارات و سازمانها
  شرکت در نماز جماعت ظهر و عصر در برخی از ادارات
  حضور در نماز جماعت بعضی از مساجد و دیدار با ائمه محترم جماعات و نمازگزاران
  اقامه نماز جماعت به صورت موردی در برخی از ادارات
  ارائه مطالب مرتبط با نماز به کمک یاوران نماز در فضای مجازی
  تهیه و ارائه کلیپ های مرتبط با اهمیت نماز در قطعات۵،۴،۳،۲ دقیقه ای متناسب با نوجوانان جوانان و خانواده ها
  سرکشی به نمازخانه های بین راهی نه تهیه مهر نماز برای مکان هایی که در آنجا نماز جماعت اقامه می شود
  توزیع کتاب مرتبط با نماز در بین پیرایشگاه های مردانه به صورت محدود
  حضور در جلسات شورای فرهنگ عمومی
  حضور در جلسات ستاد امر به معروف و نهی از منکر
  حضور در برخی از مدارس و دیدار با مدیران محترم آموزشگاهها با توجه به غیر حضوری بودن دانش آموزان و ارائه مباحث معنوی و مربوط به نماز و ارائه آنها به مخاطبان با تدبیر مدیران محترم آموزشگاه ها

   
   

  لینک فضای مجازی

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.