حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۱ اردیبهشت , ۱۴۰۰ Tuesday, 11 May , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 9025 تعداد نوشته های امروز : 18 تعداد اعضا : 3392 تعداد دیدگاهها : 259×
 • ارزشیابی عملکرد سال ۱۳۹۹ دفاتر استانی ستاد اقامه نماز بر اساس شاخص های اعلام شده پایان یافت
  ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸
  شناسه : 58971
  1
  15 استان شایسته تقدیر شدند؛

  ارزشیابی عملکرد سال ۱۳۹۹ دفاتر استانی ستاد اقامه نماز بر اساس شاخص های اعلام شده در ابتدای سال و گزارش های فصلی استان ها پایان یافت.

  ارسال توسط :
  پ
  پ

  به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز کشور، در ابتدا سال ۱۳۹۹ دکتر سید احمد زرهانی، قائم مقام ستاد اقامه نماز از معاونین و مدیران ستاد مرکزی خواست تا نسبت به ارزیابی عملکرد استان ها بر اساس گزارشات فصلی ارسال شده توسط مدیران استان ها و همچنین عملکرد آن ها در پنج حوزه  فرهنگی و آموزشی،  نظارت و ارزیابی دستگاه های اجرایی، روابط عمومی، اداری ومالی و همچنین حوزه مجمع خیرین مسجد ساز اقدام نمایید.

  معاونین و مدیران ستاد مرکز در پایان با ارزیابی عملکرد استان ها و ارائه گزارش به قائم مقام ستاد اقامه نماز ۱۵ استان را در حوزه های یاد شده شایسته تقدیر دانستند.

  دکتر زرهانی قائم مقام ستاد اقامه نماز  در پایان سال ۱۳۹۹ با ارسال نامه ای به مدیران استان ها و همچنین تقدیر نامه ای ویژه از عملکرد استان ها تقدیر کردند.

  در متن این نامه آمده است که یکی از مهم ترین اصول دستیابی به مؤفقیت و تحقق اهداف و مأموریت های ستاد ، بررسی و سنجش علمی و واقع بینانه عملکردها و میـزان اثـر بخـشی و نتایج برنامـه ها و فعالیت هاست تا بدون جانبداری و بهره منـدی از نتیجـه بررسـی ها  و سنجش ها ، فعالیت ها و نحوه عملکرد ها و تلاش تمامی همکاران کوشا در شهرستان ها ، استان ها و ستاد مرکزی را بهبود بخشیم.

  قائم مقام ستاد اقامه نماز در ادامه این نامه آورده است که بحمدالله ویژگی های زیر در سال جاری حاکم بر فعالیت ستاد های استانی بوده است که این امر مرهون عنایت مدیران محترم استان و همکاران عزیز در ستاد های استانی بوده است.

  ۱) بررسی ارزیابی ها حاکی از روند رو به رشد همه استان ها در سال جاری دارد.

  ۲) خوداتکایی استان ها در تأمین منابع مالی و اعتباری فعالیت ها و برنامه ها کاملاً مشهود است .

  ۳) فعالیت ها در حوزه صدا و سیما و فضای مجازی در اکثر استان ها گسترش چشم گیری داشته است .

  ۴) حوزه خلاقیت و ابتکارات در اکثر استان ها نسبت به گذشته از رشد خوبی برخوردار بوده است.

  ۵) انعکاس فعالیت ها در صدا و سیمای مراکز استان، رسانه ها و همچنین  پایگاه های اطلاع رسانی ستاد مرکز و استان ها روند رو به رشدی داشته است.

  در حوزه فرهنگی و آموزشی استان ها اصفهان، اردبیل، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، گیلان، همدان، زنجان، گلستان، لرستان، سیستان و بلوچستان و همچنین چهارمحال و بختیاری شایسته تقدیر شدند.

  در حوزه نظارت و ارزیابی دستگاه های اجرایی استان های اصفهان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، گیلان، همدان، لرستان، سیستان و بلوچستان و همچنین چهارمحال و بختیاری شایسته تقدیر شدند.

  در حوزه روابط عمومی استان های گلستان، همدان، اردبیل، خراسان رضوی، گیلان، چهارمحال و بختیاری و همچنین اصفهان شایسته تقدیر شدند.

  در حوزه اداری و مالی استان های اصفهان، اردبیل، خراسان رضوی، زنجان، گلستان، لرستان، ، سیستان و بلوچستان و همچنین چهارمحال و بختیاری شایسته تقدیر شدند.

  در حوزه مجمع خیرین مسجد ساز استان های یزد، بوشهر، ایلام، گلستان، لرستان، قم، سیستان و بلوچستان و همچنین چهارمحال و بختیاری شایسته تقدیر شدند.

  دکتر زرهانی،  ضمن ارج نهادن به تلاش همه همکاران استان ها ، از ۱۵ استان در حوزه های مختلف ، که مؤفق به أخذ امتیاز بالاتر شده اند با الواح تقدیر، قدردانی و تشکر کردند.

  لینک فضای مجازی

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.