چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 10630 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3486 تعداد دیدگاهها : 299×
وجدان کاری و آرامش بنیان خانواده از آثار مهم اقامه نماز است
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۶
شناسه : 74702
2
مدیر ستاد اقامه نمازخراسان رضوی: مدیر ستاد اقامه نمازخراسان رضوی با حضور در شورای اقامه نماز شرکت آب منطقه ای استان مطالبی پیرامون آثار و برکات نماز در زندگی و محیط کار بیان داشت و در پایان جلسه، تفاهم نامه بومی امضا و از فعالین نماز، منتخبین مسابقات قرآنی و فرزندان تازه به سن تکلیف رسیده تقدیر به عمل آمد.
ارسال توسط : منبع : ستاد اقامه نماز خراسان رضوی
پ
پ

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، حجت الاسلام سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز استان روز دوشنبه ۲۹ شهریور در جلسه شورای اقامه نماز شرکت آب منطقه ای استان خراسان رضوی که با حضور مدیر عامل و اعضای شورا تشکیل شده بود، حضور یافت.

ابتدای جلسه دبیر اقامه نماز گزارشی از فعالیت های سال ۱۳۹۹ ارائه و یادآور شد: در راستای تفاهم نامه کشوری واستانی برنامه هایی همچون برگزاری جلسات سلامت معنوی، دوره آموزشی کارکنان، کتابخوانی و مسابقات نقاشی، تقدیر فعالین نماز، تجهیز و تعمیر نمازخانه، برگزاری مسابقات قرآنی، اجرای اذان زنده و پویش تمرین یک کار خوب وابتکارات استانی با همکاری ستاد و حمایت مدیریت شرکت انجام گرفت.

در ادامه جلسه محمد علائی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان، ضمن اشاره به شرایط سخت کم آبی و خشکسالی ، اندیشیدن در این امر و مدیریت آب برای آینده را ضروری دانست و از همه سطوح همکاران که تلاش می کنند تا این مشکل را به حداقل برسانند تشکر نمود و یادآور شد: فعالیت های فرهنگی و نماز هم باید با برنامه ریزی و تلاش پیگیر خروجی آن در رفتار و کار ما اثرگزار باشد که یقینا چنین بوده است.

سپس مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تشکر از انسجام و فعالیت های خوب آب منطقه ای استان در حوزه نماز یادآور شد: از مهمترین آثار و برکات اقامه نماز ایجاد آرامش بنیان خانواده و روحیه وجدان کاری در محیط خدمت است و بر این اساس، شورای اقامه نماز با نگاه به شرایط و نیازهای دینی و معنوی پرسنل و خانواده آنان، برنامه های فرهنگی را تدوین نماید، لذا در این امر به سه اصل نیازسنجی مخاطب، نوآوری و بکارگیری شیوه های جذاب توجه ویژه شود.

وی در ادامه افزود: ستاد اقامه نماز استان در کنار سازمان ها آماده است، ظرفیت های خوبی مثل کتاب های خوب با موضوع نماز، تولید محتواهای آموزش نمازی و اساتید توانمند در این حوزه  و همچنین تجربیات موفق را در اختیار قرار دهد که می توان در اجرای برنامه ها به تبادل نظر پرداخت، تا با همکاری فعالیت موثرتری پدید آید.

در پایان جلسه تفاهم نامه بومی به امضای مدیران رسید و از برندگان مسابقات قرآنی، فعالین نماز و دو تن از فرزندان پرسنل که تازه به سن تکلیف رسیده اند تقدیر به عمل آمد.

لینک فضای مجازی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.