جمعه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۰ 28 ربيع ثاني 1443 Friday, 3 December , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 11204 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3536 تعداد دیدگاهها : 299×
جلسه شورای منطقه یک ستاد اقامه نماز برگزار شد
۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۵
شناسه : 79082
2
با حضور قائم مقام ستاد اقامه نماز؛ جلسه شورای منطقه یک ستاد اقامه نماز کشور با حضور دکتر سید احمد زرهانی قائم مقام ستاد اقامه نماز، منصور سرگزی معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش، سید علی مهدیان معاون برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی و مدیران ستاد های اقامه نماز منطقه یک صبح روز سه شنبه ۴ آبان ماه در ساختمان مرکزی اقامه نماز برگزار شد.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز کشور، سید احمد زرهانی قائم مقام ستاد اقامه نماز با اشاره به برنامه ریزی و اجرایی شدن طرح های ارائه شده به استان ها گفت: ما در حوزه سند و همکاری با اداره هایی همچون آموزش و پرورش، اداره راه قبلاً مذاکره و چارچوب هایی را تعیین کرده ایم و الان باید ببینیم دنبال چه هستیم.

زرهانی ادامه داد: باید مشخص شود در استان ها چه کارهایی را می توان انجام داد و عملی کرد.

زرهانی خطاب به مدیران استان بیان کرد: با توجه به بخشنامه ای که از ستاد اقامه نماز کشور برای مدیران استان ها ارائه شده باید براساس رویکرد خود بتوانند از ۲۰-۳۰ اداره و ۵۰-۶۰ نهادی که وجود دارد توقعات خود را بیان کنند و برای پیگیری کردن آن هرچه زودتر اقدام کنند.

مدیران استان باید براساس برنامه ریزی های خود درک کنند که توقعاتشان از اداره هایی چون آموزش و پرورش و اداره راه چیست؟! به طور مثال همین اداره ها باید در کجا مسجد ها را بسازد.

وی افزود: فقط دنبال مسائل ملی نباید بود گرچه مسائل ملی هم بخشی از کار شما است، اما در اولویت اول باید جلسات را جوری برنامه ریزی کنید تا وظایف و هدفتان از شرح و برنامه ریزی آینده مشخص شود.

شما باید برگزاری این جلسه را به عنوان اتاق فکر نگاه کنید و از استانتان مطالبات روشنی داشته باشید.باید به عنوان مدیر استان برنامه ریزی کنید تا این کابینه را براساس پیگیری و فکر خود به میدان بیاورد.

در پایان کار شما میتوانید یک گزارشی را به ما ارائه دهید که توقع خودتان را با توجه به اداره و نهاد مورد نظر و انجام شدن کارهایشان شرح دهید و ما هم پیگیری های لازم را جهت تقویت و  رویکرد سند استانی جلو ببریم.

زرهانی تاکید کرد: ما برای وزرا نامه نوشتیم و خیلی از برنامه ریزی ها و رویکردهای مناسب که طی ماه های آینده اجرایی می شود را در دستور کار داریم. طبق اطلاعی هم که به شما دادیم و عملی و تقویت شدن آن را خواستاریم.

از برگزاری چنین جلساتی باید استقبال کرد و ما از از خیلی قبل تر شروع کردیم منتهی باید کمبود هایی را که وجود دارد را به کمک مدیران جلو ببریم.

اگر استان ها یک کاری انجام دهند که کفایت لازم را داشته باشد در جهت رشد و ملی شدن قطعا نمایان می شود.  در این مورد حتی کارهای ساده را در دید عموم گذاشته ایم؛ از تولید انیمیشن تا آموزش نماز و…. . پس باید مبادله مستمر اندیشه ها را همیشه داشته باشیم و این کار درست ترین راه است.

زرهانی در آخر افزود: پختگی و سخاوت کار قابل قبولی است و حتما در جلسات بعد باید به یک موضوع تمرکز کرد.

لینک فضای مجازی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.