پنج شنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۱ 18 شوال 1443 Thursday, 19 May , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 13185 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 4111 تعداد دیدگاهها : 299×
مدیران قوانین را به سمت نماز اصلاح کنند
06 آبان 1400 - 18:48
شناسه : 79383
5
حجت الاسلام شمس الدین در جلسه مدیران منطقه یک :

جلسه و نشست با حضور دکتر سید احمد زرهانی قائم مقام ستاد اقامه نماز، منصور سرگزی معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش، سید علی مهدیان معاون برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی و با حضور مدیران منطقه یک کشور در ساختمان مرکزی ستاد برگزار شد.

پ
پ

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، دیدار و گفت و گو حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا شمس الدین مدیر ستاد اقامه استان سمنان با حضور دکتر سید احمد زرهانی قائم مقام ستاد اقامه نماز، منصور سرگزی معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش، سید علی مهدیان معاون برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی و با حضور مدیران منطقه یک کشور در ساختمان مرکزی ستاد برگزار شد.

در این دیدار مدیران منطقه ۱ کشور به بیان نظرات و پیشنهاد های خود در رابطه مسائل جاری ستاد و اهمیت همکاری های مدیران منطقه با هم به تبادل و نظر پرداختند.

حجت السلام شمس الدین مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان در این دیدار به بیان پیشنهادات از قبیل اینکه مدیران؛ مدیران قوانین را به سمت نماز اصلاح کنند، در بعضی از موارد بعضی از قوانین های در حال اجرایی شدن در سازمان ایراد ها و مواردی، قابل تصحیح را دارد اصلاح شود.

حجت الاسلام شمس الدین در ادامه به نقش استانداران و مدیران سازمانی در ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز پرداخت.

در این جلسه مقرر شد ستاد اقامه نماز استان سمنان به نمایندگی مدیران منطقه یک کشور پیش نویس پیشنهادهای ستاد اقامه نماز کشور به وزیر کشور را تهیه و ارسال نماید تا با کمک های وزارت کشور در امر نماز تحول و شکوفایی قابل توجه ای را در شش ماه دوم سال ۱۴۰۰ و سال ۱۴۰۱ شاهد باشیم.

در ادامه شمس الدین به ارائه گزارش کوتاه و مختصری برای مشکلات و راه حل های ساخت مساجد بین راهی در مسیر پر رفت و آمد تهران، مشهد و پروژه در حال ساخت و تکمیل مسجد و استراحتگاه در نزدیکی شهرستان دامغان پرداخت.

در ادامه دکتر سید احمد زرهانی قائم مقام ستاد اقامه نماز خطاب به مدیران استان بیان کرد: با توجه به بخشنامه ای که از ستاد اقامه نماز کشور برای مدیران استان ها ارائه شده باید براساس رویکرد خود بتوانند از ۲۰-۳۰ اداره و ۵۰-۶۰ نهادی که وجود دارد توقعات خود را بیان کنند و برای پیگیری کردن آن هرچه زودتر اقدام کنند.

زرهانی تاکید کرد: ما برای وزرا نامه نوشتیم و خیلی از برنامه ریزی ها و رویکردهای مناسب که طی ماه های آینده اجرایی می شود را در دستور کار داریم. طبق اطلاعی هم که به شما داده ایم، عملی و تقویت شدن آن را خواستاریم.

زرهانی در آخر گفت: از برگزاری چنین جلساتی باید استقبال کرد و باید کمبود هایی را که وجود دارد را به کمک مدیران جلو ببریم.

لینک فضای مجازی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.