دوشنبه, ۱۷ مرداد , ۱۴۰۱ 11 محرم 1444 Monday, 8 August , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 14005 تعداد نوشته های امروز : 2 تعداد اعضا : 4172 تعداد دیدگاهها : 299×
آماده هرگونه همکاری در زمینه های نمازی، مهدوی، قرآنی و فرهنگی هستیم
13 آذر 1400 - 15:33
شناسه : 84910
4
مدیر ستاد اقامه نماز،تفسیر و مهدویت آذربایجان شرقی: معاونت فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: با توجه به اهمیت موضوع نماز در بین دانش آموزان و تاکید مقام معظم رهبری در اجلاس نماز، وزارت آموزش و پرورش تصمیم به گام نهادن در این زمینه شد.
ارسال توسط : نویسنده : پورصابری منبع : روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی
پ
پ

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، جلسه فرهنگی آموزش و پرورش با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز،تفسیر و مهدویت استان، کارشناس فرهنگی و کارشناس آموزشی استان، علمی معاونت فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان، صادق زاده رئیس اداره نماز قرآن عترت و اسحقی کارشناس نماز اداره کل آموزش پرورش استان برگزار شد.
علمی در رابطه با اجلاس سراسری در بخش دانش آموزی توضیحاتی ارائه داد.
وی گفت: با توجه به اهمیت موضوع نماز در بین دانش آموزان و تاکید مقام معظم رهبری در اجلاس نماز، وزارت آموزش و پرورش تصمیم به گام نهادن در این زمینه شد.
در سال قبل با موضوع پیوند نماز، خانه، مسجد و مدرسه برنامه هایی اجرایی شد که با وجود کرونا امکان برگزاری حضوری آن ممکن نبود، اما اکنون تصمیم به اجرای حضوری و سراسری دانش آموزی داریم.
سال قبل اجلاس سراسری دانش آموزی در استان یزد برگزار گردید که اثرات مثمر ثمری در پی داشت و امسال اجرای این برنامه به دلیل کسب شایستگی در استان آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد.
در ادامه علمی درخواست کرد ستاد اقامه نماز در رابطه با این موضوع با اداره آموزش و پرورش همکاری کرده و راهنما و هدایت گرشان باشد.
وی همچنین گفت: جلسه توجیه برای دبیران شهرستان ها در نظر گرفته شود تا مرتبط با برنامه اجلاس سراسری همکاری نمایند.
معاونت فرهنگی و پرورشی اداره آموزش و پرورش گفت: اساتید ما باید برای نشست های خانوادگی و دانش آموزی برنامه هایی را در نظر بگیرند.
علمی بیان کرد: درخواست دارم یک اجلاس استانی قبل از اجلاس سراسری اجرا شود و در این اجلاس دستگاه های ادارات برتر تقدیر شود.
در ادامه صادق زاده در رابطه با سه مورد که به حوزه اجلاس مرتبط است توضیحاتی ارائه کرد.
کارشانس فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز در رابطه با بحث های آموزشی موضوع نشست های خانوادگی و دانش آموزی را مطرح کرد و مقرر شد بیشتر از ۱۲۰ نشست با این موضوع اجرا شود و مسوولیت تامین اساتید به عهده ستاد اقامه نماز استان باشد.
با توجه به اینکه در رابطه با این موضوعات جلسات متعددی برگزار شده بود، کارشناس فرهنگی آموزشی ستاد آنها را پیگیری کرد که خانم اسحقی گفت: ما در این مورد محتواهایی تولید کرده ایم که در شبکه شاد بارگذاری میشود و دوره هایی اعم از طرح مبین، دوره های آموزشی دانش آموزان کلاس های سوم ابتدایی دختران و هشتم پسران، برنامه ریزی شده است.

در پایان حجت الاسلام آقاجانی گفت: آماده هرگونه همکاری در زمینه های نمازی، مهدوی، قرآنی و فرهنگی هستیم.

لینک فضای مجازی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.