دوشنبه, ۱۷ مرداد , ۱۴۰۱ 11 محرم 1444 Monday, 8 August , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 14006 تعداد نوشته های امروز : 3 تعداد اعضا : 4172 تعداد دیدگاهها : 299×
تصویب طرح مدارس مقیمون در ستاد اقامه نماز کشور
14 آذر 1400 - 11:29
شناسه : 85042
2
با حضور اعضاء هسته مرکزی اتاق فکر ستاد اقامه نماز استان تهران و مدیر آموزش و فرهنگی ستاد اقامه نماز کشور فرآیند اجرائی طرح مدارس مقیمون به تائید و تصویب معاونت آموزشی و فرهنگی ستاد اقامه نماز کشور رسید.
پ
پ

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، پیرو جلسات قبلی برگزار شده در خصوص طرح جامع مدارس مقیمون و به منظور اجرائی نمودن طرح مذکور، در روز شنبه ۱۳ آذر ماه جلسه ای با حضور مدیر آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور، علی محمد متوسلی و اعضای هسته مرکزی هیات اندیشه ورز، حجت الاسلام و المسلمین جمال عبدی، حجت الاسلام و المسلمین حامد صادقی، حجت الاسلام و المسلمین مهران مجیدی و محمد رضا عسکری در محل ستاد اقامه نماز استان تهران برگزار شد.

در ابتدای جلسه کارشناس آموزش و فرهنگی ستاد استان تهران، حجت الاسلام والمسلمین عبدی، به نمایندگی از اعضاء پیش نویس سند راهبردی فرآیند اجرائی طرح جامع مدارس مقیمون را که با همکاری و همفکری سایر اعضاء تهیه و تدوین شده بود را برای حاضرین تشریح و توضیحات لازم را ارائه نمود.

در ادامه  بحث و بررسی در رابطه با مفاد طرح، متوسلی مدیر آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور مفاد طرح مذکور را کامل و مکفی دانسته و به منظور تصویب طرح، پیشنهاد ارائه گزارش به منصور سرگزی معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش را به حاضرین در جلسه ارائه کرد.

سپس در ادامه جلسه ای با حضور اعضاء هیات اندیشه ورز در محل دفتر معاونت آموزشی و فرهنگی ستاد اقامه نماز کشور، تشکیل گردید. در ابتدای جلسه کارشناس فرهنگی و آموزش استان تهران گزارشی از روند بررسی و پیشرفت طرح ارائه کرد و بدنبال سخنان وی حجت الاسلام و المسلمین صادقی از اعضاء ستاد اندیشه ورز استان (اتاق فکر) توضیحات مختصری از فرآیند اجرائی طرح به سمع و نظر حاضرین رساندند.

درادامه جلسه معاونت آموزشی و فرهنگی ستاد اقامه نماز کشور، ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های صورت گرفته توسط اعضاء هیات اندیشه ورز استان، ضمن اعلام حمایت کامل از اجرای طرح در استان تهران، دستور تشکیل کارگاه یک روزه علمی با شرکت اعضاء هسته مرکزی اتاق فکر و تعدادی از مربیان برتر استان را به همراه مربیان طراز مرکز تخصصی نماز قم، در استان قم را دادند.

وی در پایان بر انجام هماهنگی های لازم جهت اجرای طرح مدارس مقیمون در ۵ استان منتخب تاکید نمود.

لینک فضای مجازی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.