پنج شنبه, ۲۷ مرداد , ۱۴۰۱ 21 محرم 1444 Thursday, 18 August , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 14125 تعداد نوشته های امروز : 2 تعداد اعضا : 4182 تعداد دیدگاهها : 299×
افراد درحال نیایش و راز و نیاز با اصول صحیح، هدفمند تر از دیگر افراد می باشند
17 آذر 1400 - 14:21
شناسه : 85592
8
مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان؛ جلسه نظارت و ارزیابی عملکرد شورای اقامه نماز اداره کل گمرک استان سمنان برگزار شد.
پ
پ

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز سمنان، جلسه نظارت و ارزیابی عملکرد شورای اقامه نماز اداره کل گمرک استان سمنان با حضور حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین و علی سعدالدین مدیر کل و کارشناس و ارزیاب ستاد اقامه نماز و اعضای شورای اقامه نماز اداره کل گمرک برگزار شد.

در این جلسه علی سعدالدین،مدیرکل گمرک استان سمنان، ضمن تشکر از حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا شمس الدین مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان و کارشناسان همراه در جلسه ستاد اقامه نماز اداره کل گمرک استان سمنان، عنوان کرد: امروزه علت اصلی بسیاری از ناهنجاری های اداری، اجتماعی و اخلاقی نبود باورهای قلبی به نماز و آموزه های دینی و فرهنگ اسلامی است که در این خصوص وظیفه ما کارمندان دولت تقویت زمینه های اشاعه مذهبی و فرهنگی در سازمان ها می باشد.

سعدالدین با تاکید بر ضرورت توجه ویژه به موضوع نماز عنوان کرد: نماز به کارها و امور دیگر برکت می دهد و سلامت جامعه و محیط کار را به دنبال خواهد داشت و افزود: یکی از راهکارهایی که انسان می تواند از طریق آن به ذات و ماهیت اصلی خود پی ببرد نماز می باشد.

حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین بیان کرد: بارها و بارها ثابت شده است که خواص بی نظیر و خارق العاده توصیه های دینی تاثیر به سزایی در سلامت جسم و روان دارد، در این میان فواید نماز نیز با آثار بسیار منحصر به فرد جای گرفته است و اکثر افرادی که مدام در حال نیایش و راز و نیاز با اصول صحیح هستند به نوعی هدفمند تر از دیگر افراد می باشند چرا که این احساس به آنها اجازه خوش بینی و مثبت اندیشی می دهد، در نتیجه این افراد دنیا را از دید مثبتی می نگرند.

دبیر شورای اقامه نماز اداره کل گمرک استان سمنان نیز به ارایه گزارشی از فعالیت های این ستاد پرداخت و بیان کرد: باید از ظرفیت های نمازی بهره مند شویم و در توسعه و اشاعه فرهنگ نماز نقش آفرین باشیم و در این خصوص هماهنگی ها و برنامه ریزی های اداری ضروری می باشد و سعی ما بر این است که با پیش بینی ها و برنامه ریزی از فرصت های موجود برای ترویج و توسعه فرهنگ نماز در مرکزی مثل گمرک استان به درستی استفاده نماییم.

در ادامه جلسه، رضوانی دبیر ارزیابی عملکرد ستاد اقامه نماز استان سمنان اظهار داشت: طی بازدیدهای اخیر و گزارشات ارسال شده، ما شاهد تغییرات مثبت در خصوص بهبود شرایط فیزیکی نمازخانه، گسترش فعالیت های فرهنگی و برنامه های گوناگون در حوزه ترویج نماز بوده ایم که این عملکرد مثبت را ارج می نهیم. 

وی افزود: کار در حوزه نماز کار نیک بوده و آزمودن نیکی خطا می باشد اما ارزیابی های صورت گرفته صرفاً جهت انعکاس فعالیت ها و تقدیر از زحمات انجام شده می باشد که اداره کل گمرک استان سمنان در این حوزه  از رده خوبی برخوردار می باشد.

در پایان مراسم از یکی از اعضای شورای ستاد اقامه نماز این داره کل تقدیر و تشکر شد و به پاس زحمات ارزشمند او لوح سپاس و هدیه ای به رسم تبرک اهدا شد و دیگر اعضای شورای اقامه نماز  به بیان نظرات و پیشنهادات خود جهت بهبود عملکرد در حوزه نماز پرداختند.

لینک فضای مجازی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.