چهارشنبه, ۱۵ تیر , ۱۴۰۱ 7 ذو الحجة 1443 Wednesday, 6 July , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 13660 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 4159 تعداد دیدگاهها : 299×
اسامی برگزیدگان جشنواره ملی اذان منتظران اعلام شد
02 اسفند 1400 - 9:09
شناسه : 97290
3

آثار برگزیده جشنواره ملی اذان منتظران با بیش از ۲۰۰۰ اثر که به میزبانی استان همدان برگزار گردید، اعلام شد.

پ
پ

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان، آثار برگزیده کمیته علمی و داوری جشنواره ملی اذان منتظران که به میزبانی استان همدان از تاریخ ۱۰ آذر لغایت ۱۲ بهمن برگزار گردید، اعلام شد.

ضمن قدردانی و سپاس از همه ارسال کنندگان اثر به جشنواره ملی اذان منتظران، کمیته علمی و داوری جشنواره با تشکیل کمیته‌های تخصصی داوری، برای هر اثر حداقل ۲ داور و حداکثر ۴ داور را تعیین کرد. این کمیته‌ ها مجموعه آثار رسیده به جشنواره از سامانه ملی جشنواره (ستاد اقامه نماز کشور)، وب سایت اداره کل ارشاد اسلامی استان همدان، آثار ارسالی پستی، لینک‌های قابل دسترسی ارسال شده توسط شرکت کنندگان را بررسی کردند. در جمع‌بندی آراء و صورت جلسه نهایی به شرح جدول‌های زیر، آثار برتر اعلام می‌شود.

چند نکته گفتنی است:

  • نویسنده هر مقاله برگزیده، باید در سامانه همانندجویی سمیم نور یا ایرانداک نتیجه شباهت‌یابی مقاله را به کمیته علمی و داوری اعلام کند.
  • نویسنده هر مقاله باید تعهد نامه عدم انتشار مقاله در مجلات، کنفرانس‌ها و جشنواره های دیگر را امضا نماید.
  • پدیدآور هر اثر باید تعهدنامه‌ای را امضا کند که این اثر آفرینش اوست و حق مالکیت معنوی، عدم سرقت ادبی و هنری را رعایت کرده است. همچنین این اثر در هیچ کدام از جشنواره‌های پیش از این به عنوان آثار برگزیده معرفی نشده است.
  • حداکثر زمان ارسال تعهد نامه پایان هفته جاری (۵ اسفند ۱۴۰۰) اعلام می‌شود. پس از این تاریخ اولویت‌های بعدی (در صورت کسب حداقل امتیاز داوران) جایگزین خواهند شد.
  • هماهنگی لازم برای بررسی یا ارسال اصل آثار در صورت درخواست داوران به صورت تلفنی انجام خواهد شد.

 

برگزیدگان محور مقالات علمی جشنواره اذان منتظران
رتبه نام و نام خانوادگی عنوان مقاله تولد استان شهرستان مدرک تحصیلی
اول آقای احمد عباسی دره بیدی و
خانم دکتر عاطفه افضل
الگوی پارادایمی نقش اذان در اغنای نماز جماعت مدارس ۱۳۵۵ اصفهان/ نجف آباد

 

کارشناسی ارشد شیعه شناسی

دکتری محیط زیست

دوم سرکار خانم

دکترستاره موسوی

تبیین دلالت‌های تربیتی اذان ۱۳۶۷ اصفهان/ اصفهان دکتری علوم تربیتی
سوم جناب آقای

مهدی سیفی

تبیین فلسفه آثار و کارکردهای سیاسی اذان ۱۳۶۲ همدان/ همدان سطح ۳ ، فقه و اصول، مقطع تحصیلی سطح۴ ، حوزه علمیّه قم
شایسته تقدیر جناب آقای

مجتبی مددی مقدم

بررسی نقش باورهای مذهبی و التزام عملی به نماز در پیش بینی استرس ادراک شده در دانش آموزان پسر ۱۳۶۸ مازنداران/ رامسر کارشناسی ارشد

 

برگزیدگان بخش داستان جشنواره اذان منتظران
رتبه نام و نام خانوادگی عنوان اثر تولد استان شهرستان مدرک تحصیلی
اول سرکار خانم معصومه کریمی ساعت ۶ و ۱۰ دقیقه  ۱۳۵۸ همدان

همدان

کارشناسی ارشد
دوم سرکار خانم

فاطمه فامیل تخمه‌چی

به لطافت برف، به طراوت کاج ۱۳۷۰ همدان

همدان

کارشناسی ارشد
سوم سرکار خانم

کیمیا کامرانی

تب چهل درجه ۱۳۸۲ همدان

همدان

زیر دیپلم
شایسته تقدیر سرکار خانم

شیما شهیدزاده

اذان محسن ۱۳۸۱ کرمان

کرمان

زیر دیپلم

 

برگزیدگان بخش خاطره جشنواره اذان منتظران
رتبه نام و نام خانوادگی عنوان اثر تولد استان شهرستان مدرک تحصیلی
رتبه اول سرکار خانم

عاطفه افضل

اذان صبح در اتوبوس شهر ادمونتون کانادا ۱۳۵۵ اصفهان

نجف آباد

دکتری
رتبه دوم جناب آقای

بهروز گودرزی

مادری که دو فرزند شهیدش موذن بودند ۱۳۵۷ اصفهان  اصفهان
رتبه سوم سرکار خانم

سارا شجاعی

بابا میراحمد ۱۳۶۴ کهکیلویه و بویراحمد

یاسوج

 

برگزیدگان محور ادبی- کودک و نوجوان بخش داستان و خاطره جشنواره اذان منتظران
رتبه نام و نام خانوادگی عنوان اثر تولد استان شهرستان مدرک تحصیلی
شایسته تقدیر سرکار خانم

یاسمین زهرا شکل‌آبادی

امید نمی میرد… ۱۳۸۴ همدان

همدان

دانش آموز
شایسته تقدیر سرکار خانم

سما غلامعلیئی

یک اتفاق عجیب ۱۳۸۴ همدان

همدان

دانش آموز
شایسته تقدیر سرکار خانم

پرنیا  سالار البرزی

آدم برفی ۱۳۸۳ همدان

همدان

دانش آموز

 

برگزیدگان محور ادبی- بخش شعر جشنواره اذان منتظران
رتبه نام و نام خانوادگی عنوان اثر تولد استان/ شهرستان مدرک تحصیلی توضیحات
اول جناب آقای

مجتبی صفدری

صدا ۱۳۵۶ گیلان/ رشت به طور مشترک اول هستند

مبلغ جایزه ۱۲ میلیون ریال

اول جناب آقای

مجتبی خرسندی

در انتظار اذان ۱۳۷۲ قم/ قم
دوم جناب آقای

دادیار حامدی

اذان صبح (دو اثر) ۱۳۵۳ مازندران/ ساری به طور مشترک دوم هستند

مبلغ جایزه ۸ میلیون ریال

دوم جناب آقای

احمد رفیعی وردنجانی

امام مهربانی ۱۳۵۹ چهارمحال و بختیاری/ وردنجان
سوم سرکار خانم

زینب رحمانی

نماز ۱۳۶۲ خوزستان/ ماهشهر به طور مشترک سوم هستند

مبلغ جایزه ۵ میلیون ریال

سوم جناب آقای

محمد صارمی شهاب

فرصت صحبت ۱۳۶۴ همدان/ همدان
شایسته

تقدیر(کودک و نوجوان)

جناب آقای

میلاد طالبی

 

شعر زیبای اذان ۱۳۸۵ اصفهان/ نائین شایسته تقدیر

 

برگزیدگان محور هنری- بخش خوشنویسی جشنواره اذان منتظران
رتبه نام و نام خانوادگی عنوان اثر تولد استان شهرستان توضیحات
برتر جناب آقای مجتبی رحم دار ۲۱۷۵ ۱۳۶۱ فارس/فسا به طور مشترک اول هستند

مبلغ جایزه ۱۰ میلیون ریال برای هر نفر

برتر جناب آقای  جواد مومنی ۱۹۳۳ ۱۳۵۱ همدان/ همدان
برتر جناب آقای امیر پژمان ۹۳۴ ۱۳۵۴ فارس/ استهبان
برتر جناب آقای حسن رحیمی ۷۲۲ ۱۳۶۱ اصفهان/ تیران
تقدیر سرکار خانم مهری فتاحی زعیم ۱۹۰۸ ۱۳۶۱ همدان/ همدان مبلغ جایزه ۵ میلیون ریال برای هر نفر
تقدیر جناب آقای امید اکبرزاده شیرسوار ۱۷۴۰ ۱۳۵۵ مازندران/ بابل
تقدیر جناب آقای ایمان وکیلی مطلق ۸۹۲ ۱۳۶۲ اصفهان/ اصفهان
تقدیر جناب آقای محمدحسین سیاوشی ۳۵ ۱۳۷۴ همدان/ نهاوند
نوجوان شایسته تقدیر جناب آقای آرش فتحی ۱۶۳۶ ۱۳۸۶ چهارمحال و بختیاری/ آلونی
نوجوان

شایسته تقدیر

جناب آقای امیرحسین ترابی ۱۵۰۳ ۱۳۸۶ کرمان/کرمان

 

برگزیدگان محور هنری- بخش پویانمایی- موشن گرافیک جشنواره اذان منتظران
رتبه نام و نام خانوادگی عنوان اثر تولد استان شهرستان مدرک تحصیلی
اول

 

سرکار خانم

فاطمه خدیور

ماه ۱۳۵۷ همدان

همدان

دوم

 

جناب آقای

مسعود حمزه ئی

از زمین تا آسمان ۱۳۶۰ تهران

تهران

سوم

 

جناب آقای

امیر رضا کفاشی

ریا ۱۳۶۱ آذربایجان غربی

ارومیه

برگزیده موشن گرافیک سرکار خانم

نسیم عینی

روشنای ماه ۱۳۶۳ لرستان

خرم آباد

شایسته تقدیر سرکار خانم

فاطمه زندی

کلیپ وضو ۱۳۶۰ همدان

همدان

شایسته تقدیر جناب آقای

مهدی نفیسی مهر

معجزه اذان

 

۱۳۷۱ اصفهان

اصفهان

شایسته تقدیر

(نوجوان)

جناب آقای

عرشیا بزرگی

کارکرد های اذان ۱۳۸۴ مرکزی

خمین

 

برگزیدگان محور هنری- بخش عکس جشنواره اذان منتظران
رتبه نام و نام خانوادگی عنوان اثر تولد استان/ شهرستان مدرک تحصیلی
اول سرکار خانم ژاله بهرامی نور و نیاز ۱۳۶۲ کردستان/ اغبلاغ طفامین
دوم سرکار خانم مریم آل مومن دهکردی مجموعه عکس ۱۳۶۴ چهارمحال و بختیاری/ شهرکرد
سوم جناب آقای حمیدرضا بازرگانی مجموعه عکس ۱۳۵۵ زنجان/ زنجان
شایسته تقدیر جناب آقای علی ابک مجموعه عکس ۱۳۷۰ سمنان/ سرخه
شایسته تقدیر جناب آقای محمدامین نجفی مجموعه عکس ۱۳۷۸ همدان/ همدان
شایسته تقدیر جناب آقای حامد عنایت اول ۱۳۶۰ اصفهان/ اصفهان
شایسته تقدیر

(کودک و نوجوان)

سرکار خانم یسنا دانشگر کد ۵۰۷ ۱۳۹۱ گلستان/ مراوه تپه
شایسته تقدیر

(کودک و نوجوان)

جناب آقای امیرحسین حسینی زاده کد ۳۷۶ ۱۳۸۹ گلستان/ مراوه تپه

 

برگزیدگان محور هنری- بخش کلیپ جشنواره اذان منتظران
رتبه نام و نام خانوادگی عنوان اثر تولد استان شهرستان مدرک تحصیلی
اول جناب آقای

علی شاه حیدری پور

از آن…

 

۱۳۷۱ کرمان/ کرمان
دوم جناب آقای

احمد بهرامی

حضور قلب ۱۳۷۴ همدان/ همدان
سوم جناب آقای

محسن ذوالقدر

ماموریت نطلبیده ۱۳۷۲ قزوین/ قزوین
شایسته تقدیر جناب آقای

احسان فقیهیان

رنگ خدا ۱۳۶۲ مازندران/ ساری
شایسته تقدیر

(کودک و نوجوان)

سرکار خانم

صفورا قدنه

کلیپ ۱۳۸۶ گلستان/ مراوه تپه
شایسته تقدیر

(کودک و نوجوان)

جناب آقای

محمد اسدپور کیاسری

السابقون ۱۳۹۳ گلستان/ بندرگز

 

برگزیدگان محور هنری- بخش مستند جشنواره اذان منتظران
رتبه نام و نام خانوادگی عنوان اثر تولد استان شهرستان مدرک تحصیلی
اول جناب آقای

حجت مهرابی فرد

معنای عشق ۱۳۴۹ همدان/ همدان
دوم جناب آقای

یاسین ظهرابی

چرا ؟ ۱۳۶۶ کرمانشاه/ جوانرود
سوم جناب آقای

روح الله اخلاقی

زیبای اذان ۱۳۶۶ کهگیلویه و بویراحمد/ یاسوج
شایسته تقدیر جناب آقای

مهران رسول زاده

نگل ۱۳۴۶ اصفهان/ اصفهان
شایسته تقدیر

(کودک و نوجوان)

جناب آقای

رضا زمانی

اذان ۱۳۸۳ البرز/ اشتهارد
شایسته تقدیر

(کودک و نوجوان)

جناب آقای

محمد حسام حلمی

اذان ۱۳۸۴ خراسان رضوی/ مشهد

 

با توجه به کثرت آثار در بخش نقاشی هیات داوران تصمیم گرفت برنده چهارم  و ۵ اثر کودک و نوجوان را به عنوان شایسته تقدیرمعرفی نماید.

برگزیدگان محور هنری- بخش نقاشی جشنواره اذان منتظران
رتبه نام و نام خانوادگی عنوان اثر تولد استان شهرستان مدرک تحصیلی
اول سرکار خانم

الهام بازوند

کد اثر : ۸۶۴ ۱۳۶۷ همدان/ نهاوند
دوم سرکار خانم

شهرزاد بیاتی

کد اثر : ۲۱۸۰ ۱۳۶۶ همدان/ اسدآباد
سوم سرکار خانم

فریبا منوچهری گلجو

کد اثر : ۸۶۸ ۱۳۶۴ همدان/ همدان
چهارم سرکار خانم مریم قاسمی کد اثر : ۲۰۶۱ ۱۳۶۲ قم/ قم
شایسته تقدیر جناب آقای

حسام الدین صفی منش

کد اثر : ۸۶۵ ۱۳۷۳ همدان/ نهاوند
شایسته تقدیر

(کودک و نوجوان)

سرکار خانم

پارمیس بازگشا

کد اثر : ۴۹ ۱۳۸۴ تهران/ دماوند
شایسته تقدیر

(کودک و نوجوان)

جناب آقای

محمدحسین قهرمانی

کد اثر : ۴۵۳ ۱۳۹۲ همدان/کبودراهنگ
شایسته تقدیر

(کودک و نوجوان)

سرکار خانم

سیده نرگس آقامحمدی

کد اثر : ۲۱۶۸ ۱۳۹۱ همدان/ همدان
شایسته تقدیر

(کودک و نوجوان)

سرکار خانم

کیانا عباسی

کد اثر:۱۶۶۴ ۱۳۹۳ همدان/ همدان
شایسته تقدیر

(کودک و نوجوان)

جناب آقای

امیرحسین احدی

کد اثر:۴۵۵ ۱۳۹۳ همدان/کبودراهنگ

 

لینک فضای مجازی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.