چهارشنبه, ۱۵ تیر , ۱۴۰۱ 7 ذو الحجة 1443 Wednesday, 6 July , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 13660 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 4159 تعداد دیدگاهها : 299×
جلسه شورای اقامه نماز مدیریت بانک تجارت استان کردستان تشکیل شد
08 اسفند 1400 - 8:55
شناسه : 98194
2
با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان؛ جلسه شورای اقامه نماز مدیریت شعب بانک تجارت با حضور مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز و مدیر و شورای اقامه نماز بانک تجارت تشکیل شد.
پ
پ

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، جلسه شورای اقامه نماز مدیریت شعب بانک تجارت با حضور مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز و مدیر و شورای اقامه نماز بانک تجارت تشکیل شد.

در ابتدای این جلسه میروندی مدیر شعب بانک تجارت استان کردستان ضمن خیر مقدم به مهمانان جلسه از همکاری ها و راهنمایی های ستاد اقامه نماز تشکر کرد و گفت: خدا را شکر با همکاری ستاد اقامه نماز و همکاران خوب بانک نماز جماعت خوب و با رونقی داریم.

میروندی گفت: دنیا زود گذر است باید توجه داشته باشیم برای خود اندوخته و ذخیره ای جمع کنیم؛ چون انسان وقتی که از این دنیا می رود هیچ چیزی را جز اعمال خود نمی تواند به همراه داشته باشد . پس تا هستیم و امکاناتی در اختیارمان  قرار دارد را برای دین خدا نماز و قرآن کاری انجام بدهیم، همانطوری که پست ها و سمت های اداری بدون خدمت به مردم هیچ ارزشی ندارد و این پست ها ماندنی نیست امر انسان هم بدون فعالیت برای ارزش ها از جمله نماز ارزشی نخواهد داشت.

مدیر بانک تجارت افزود: ما برای نماز کارهای خوبی انجام داده ایم و در حد امکان نمازخانه مناسب و تجهیزات لازم را فراهم کرده ایم و اگر نواقصی هم وجود دارد امیدوارم با راهنمایی مدیر و همکاران ستاد اقامه نماز هرچه زودتر نواقصات را برطرف نماییم.

در ادامه جلسه عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تشکر از میزبانی و زحمات رئیس و اعضاء شورای اقامه نماز بانک تجارت گفت: بانک تجارت کارهای مناسبی انجام داده اما نباید قانع باشیم؛ چون تلاش برای انجام دستورات خدا و از جمله جذب مردم به نماز محدودیت و زمان مشخصی ندارد باید از هر فرصت و امکاناتی جهت توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز تلاش کنیم و به یاد داشته باشیم که انجام وظیفه برای توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز صرفا یک وظیفه اداری نیست بلکه خداوند در قرآن و در آیه ۴۱ سوره حج به ما ماموریت داده است به ما و همه کسانی که قدرت امکانات و اختیاراتی دارند برای توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز تلاش کنند.

مدیر ستاد اقامه نماز گفت: متاسفانه دشمن به شکل های مختلف تلاش می کند اعتقادات و باور های دینی مردم و به ویژه در کشور ما تضعیف نماید؛ لذا برای این هدف خود از فضای مجازی به طور گسترده ای استفاده می کند پس ما هم باید متناسب با روش های دشمن از شیوه های مناسبی برای مبارزه با اهداف آنها استفاده بکنیم و به طروق مختلف همکاران، خانواده ها و به ویژه قشر جوان را به نماز دعوت کنیم چون نماز در راس عبادات است و آسان ترین و مطمئن ترین راه برای رسیدن به خداوند تبارک و تعالی است.

مدیر ستاد اقامه نماز گفت: کارشناسان ما آمادگی لازم دارند تا با همکاران بانک تجارت نشست های کارشناسی برگزار نمایند و شیوه های تبلیغ و دعوت به نماز را در فضای مجازی بررسی نمایند و در حد امکانات و اختیارات بانک تجارت در فضای مجازی حضور پیدا کنند چون با توجه به شرایط کرونا استفاده از فضای مجازی ضرورت بیشتری پیدا کرده است.

مدیر ستاد اقامه نماز گفت: ما برای هرگونه همکاری و هم فکری با عزیزان بانک تجارت در جهت توسعه و ترویج فرهنگ نماز آماده همکاری هستیم و وظیفه خود می دانیم که در کنار شما عزیزان باشیم.

در ادامه حاضرین در جلسه نظرات و پیشنهادات خود را بیان نمودند و در پایان از چند نفر از فعالان نماز تقدیر و تشکر به عمل آمد.

لینک فضای مجازی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.