سه شنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۱ 13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 15432 تعداد نوشته های امروز : 16 تعداد اعضا : 4365 تعداد دیدگاهها : 299×
دومین جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره علمی فجر تا فجر برگزار شد
05 مرداد 1401 - 19:57
شناسه : 114648
3
این جلسه با حضور معاونین آموزشی و فرهنگی و نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز و نمایندگان دستگاه اجرایی عضو شورای سیاستگذاری جشنواره برگزار شد.
ارسال توسط : نویسنده : علی عزیزی
پ
پ

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، دومین جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره علمی فجر تا فجر با حضور سید علی مهدیان معاون برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی و منصور سرگزی معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور و جمعی از نمایندگان دستگاه های همکار در برگزاری جشنواره، در روز چهارشنبه، پنجم مردادماه، در سالن وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کشور برگزار شد.

منصور سرگزی معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور در ابتدای جلسه ضمن تشکر و قدردانی از عوامل اجرایی این جشنواره، بر ضرورت وجود هم افزایی و تعاملات بیشتر تاکید کرد و گفت: شیوه فعالیتها باید به نحوی باشد تا در جامعه شاهد تاثیر و تغییر در فضای فرهنگی کشور باشیم و این حرکت زمینه ساز جریانات تبلیغی با موضوع نماز در سطح جامعه شود.

وی با تاکید بر استفاده از تجارب و انجام اقدامات ارزشمند در زمینه های علمی و فرهنگی، افزود: در خصوص تغییر شیوه نامه اجرایی جشنواره نکات اصلاحی و پیشنهادی دستگاه های عضو شورای سیاستگذاری انجام شده است.

سرگزی گفت: این جشنواره در شورای اقامه نماز همه استانها مطرح شده است و احکام مسئولین کمیته ها توسط استانداران ابلاغ شده است.

معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز با اشاره به ضرورت تقویت بخش اطلاع رسانی جشنواره، تصریح کرد: جریان سازی، بسترسازی مناسب، هم افزایی و همدلی در بین متولیان فرهنگی در کشور در پیشبرد اهداف جشنواره کمک خواهد کرد.

در ادامه جلسه سید علی مهدیان معاون برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز کشور ضمن تشکر از میزبان جلسه بر استمرار نگاه نقادانه، بازنگری و اصلاح نظام نامه جشنواره در محتوای خروجی جشنواره تاکید کرد.

وی گفت: برای دریافت خروجی بهتر در جشنواره، اثرسنجی، اثر بخشی و نیاز سنجی با مکانیزم علمی توسط وزارت علوم در اولویت کارها قرار بگیرد.

مهدیان در پایان خاطرنشان کرد: کمک و همکاری همه دستگاه های اجرایی عضو شورای سیاستگذاری جشنواره و اجرای دقیق مفاد برنامه ریزی شده در آیین نامه اجرایی و دستورالعمل ها در اولویت قرار بگیرد.

در پایان جلسه نمایندگان دستگاه های اجرایی عضو شورای سیاستگذاری جشنواره فجر تا فجر به بحث و تبادل نظر پرداختند.

لینک فضای مجازی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.