شنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۱ 10 جماد أول 1444 Saturday, 3 December , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 15367 تعداد نوشته های امروز : 9 تعداد اعضا : 4364 تعداد دیدگاهها : 299×
جلسه شورای اقـامه نماز منطقه یک کشور در سمنان برگزار شد
02 آذر 1401 - 17:18
شناسه : 129122
1
با حضور معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور؛

این جلسه با حضور مدیران ستاد اقامه نماز استانهای گیلان، سمنان، مازندران، گلستان، قم و سرپرست ستاد استان تهران با هدف جمعبندی برنامه های آموزشی و فرهنگی برگزار شد.

پ
پ

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، سومین جلسه شورای اقـامه نماز منطقه یک کشور با حضور منصور سرگزی معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور، حجت الاسلام والمسلمین سید ابوطالب حجازی  مشاور استاندار و مدیرستاد اقامه نماز استان گیلان،حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا شمس الدین مشاور استاندار و مدیر استان سمنان،حجت الاسلام و المسلمین عباسعلی ابرهیمی مدیر استان مازندران، قاسم محمدی مدیر استان گلستان،حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور مدیر استان قم،حجت الاسلام و المسلمین عبدالحسین نورمحمدی سرپرست ستاد استان تهران در روز چهارشنبه مورخ ۲ آذر ماه ۱۴۰۱ در ساختمان ستاد اقامه نماز استان سمنان برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین در شروع جلسه ضمن عرض خیرمقدم به تمامی مدیران منطقه یک کشور به ارائه گزارشی از برنامه های فرهنگی، آموزشی و اجرائی ستاد استان سمنان در ۸ ماه گذشته پرداخت .

حجت الاسلام و المسلمین عباسعلی ابراهیمی ضمن خیر مقدم به تمامی مدیران به قرائت دستور جلسه پرداخت.

ابراهیمی افزود : زحمت های زیادی در آماده سازی سند تحول ستاد انجام شده است و اولویت اول برنامه ها درسند تحول ستاد اقامه نماز کشور عبارتند از : آموزش وپرورش/ دانشـگاها / صدا وسـیمای و اصـحاب رسانه/حوزه هـای علمیه /گروه های موثر/کارگران، اصناف و بازاریان و طرحهای ابتکاری و بومی است .

ابراهیمی تاکید کرد : اگر ما در زمینه فرهنگی و آموزشی موفق باشیم می توانیم دین خود را نسبت به این موضوع مهم در جامعه ادا کرده باشیم و در بعضی از موارد باید برنامه ها را به صورت منطقه ای برگزار کنیم تا کیفیت و کمیت زیادی را استخراج نماییم.

منصور سرگزی معـاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور ضمن تقدیر و تشکر تاکید کرد : مسئولین فرهنگی در ستاد اقامه نماز استان باید اولویت ها و محوریت های کانونی را شناسایی کرده و متناسب با موقعیت آنها برنامه های عملیاتی خود را در افق ۵ ساله تنظیم کرده و اجراء کنیم.

قاسم محمدی بیان کرد: برای پیشبرد اهداف ستاد اقامه نماز در استان ها باید مدیران استانی ارتباط قابل قبولی با استاندار داشته باشند و در حد امکان باید برنامه ریزی کنند تا استاندار در جلسه شورای اداری استان بخش نامه ۱۵ ماده ای وزیر به استانداران را با حضور مدیران کل قرائت کنند.

عبدالحسین نورمحمدی افزود: با اتفاقات اخیر در جامعه مدیران استان و مدیران مرکزی ستاد باید توجه خود را داشته باشند تا به صورت دقیق و کارشناسی اجراء شود اگر در غیر از این صورت باشد عواقب آن گریبان گیر جامعه می شود.

عرب پور تاکید کرد: شاکله های برنامه ی ستاد اقامه نماز در بخش مرکز و مراکز استان ها موجود و مشخص است اما کارشناسان و مدیران استانی باید در نظر داشته باشند طبق ظرفیت های موجود استان با یک تیم مسلط و قوی به آسیب شناسی اتفاقات نمازی بپردازند و با تیمی با آسیب ها مقابله کنند.

 

لینک فضای مجازی

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.