اخبارقم

چهارمین نشست فصلی دبیران اقامه نماز ادارات و دانشگاه‌های قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، چهارمین جلسه نشست فصلی دبیران اقامه نماز ادارات و دانشگاه های استان، صبح چهارشنبه، سوم اسفندماه، با حضور مدیرکل و معاونین امور مالیاتی، در آن اداره کل برگزار شد.

حسین نیروبخش مدیرکل امور مالیاتی استان در این جلسه، ضمن خیر مقدم به دبیران اقامه نماز گفت: تلاش و خدمت در راستای ترویج فرهنگ اقامه نماز، خدمت به درگاه الهی است که بی‌شک موجب تقرب به درگاه الهی خواهد بود.چهارمین نشست فصلی دبیران اقامه نماز ادارات و دانشگاه‌های قم برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز قم نیز در جلسه نشست فصلی دبیران اقامه نماز ادارات و دانشگاه های استان، ضمن گرامیداشت و تبریک اعیاد ماه مبارک شعبان، به برنامه ریزی جهت برگزاری دوره های مهدویت اشاره کرد و گفت: استفاده از ظرفیت اساتید تخصصی مهدویت را در دستور کار قرار دهید تا فضای ادارات معطر به عطر و بوی مهدوی شوند.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب‌پور در ادامه به روند ارزیابی عملکرد دستگاه‌ها در سال جاری اشاره کرد و گفت: با توجه به ارتباط مستمر ستاد اقامه نماز با دستگاه‌ها در طول سال جاری، بررسی عملکرد دستگاه‌ها نیز نسبت به گذشته بسیار دقیق تر خواهد بود که می‌بایست دبیران اهتمام بیشتری در بارگزاری مستندات داشته باشند.

کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان نیز در جلسه نشست فصلی دبیران اقامه نماز، به بازدید های حضوری صورت گرفته از اقدامات دبیران نماز در دستگاه‌ها اشاره کرد و گفت: تا کنون از اقدامات و مستندات بیش از سی دستگاه بازدید شده است که این امر تا پایان سال استمرار خواهد داشت.

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی علمائی ضمن اعلام آمادگی در خصوص راهنمایی و رفع هرگونه مشکل در بارگزاری‌ مستندات خاطر نشان کرد: دبیران محترم اهتمام مضاعفی در بارگزاری مستندات در سامانه سجاده داشته باشند تا ضمن تحقق حق، امتیازی از دستگاه ضایع نگردد.

چهارمین نشست فصلی دبیران اقامه نماز ادارات و دانشگاه‌های قم برگزار شد

در ادامه انتخابات نمایندگان دبیران در شورای ارزیابی انجام شد که به ترتیب آقایان محمدصادق احمدی دبیر اقامه نماز دانشگاه آزاد اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین عباسعلی باباگلزاده دبیر اقامه نماز اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی حسینی دبیر اقامه نماز شرکت ارتباطات زیرساخت استان با کسب اکثریت آرا به عنوان نمایندگان دبیران در هیات ارزیابی انتخاب شدند.

برگزاری آیین تجلیل از اعضای هیات ارزیابی عملکرد ادارات و دانشگاه‌های استان در سال ۱۴۰۰ از دیگر برنامه‌های این جلسه بود.چهارمین نشست فصلی دبیران اقامه نماز ادارات و دانشگاه‌های قم برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا