اخبارخراسان رضوی

۱۰ پایگاه قرآنی در طول ماه مبارک رمضان در مراکز فرهنگی و بوستان های سطح مشهد برپا شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، مدیر ستاد اقامه نماز به همراه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و تعدادی از مسئولین قرآنی استان از چندین پایگاه قرآنی که در طول ماه مبارک رمضان پس از افطار در مراکز فرهنگی و بوستان ها برگزار شده بود، ۳ اردیبهشت ماه بازدید کرد.

در این بازدید مسئولین قرآنی عترت حوزه علمیه خراسان ضمن گزارشی از هماهنگی های صورت گرفته از سوی مسئولین موسسات قرآنی و حمایت برخی از سازمان های فرهنگی استان اظهار کردند: بیش از ده پایگاه قرآنی با برنامه های مختلف هنری، گفتمان های دینی، اجتماعی در این مجموعه ها انجام می گردد که در حال برگزاری است و اقشار مختلف بخصوصا همسایگان و محلات این مجموعه ها حضور فعالی در این مجموعه داشته اند.

همچنین در کنار برنامه های فرهنگی، نمایشگاهی از فعالیت های کار آفرینی، حجاب و .. ایجاد گردیده بود.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی ضمن تشکر از تشکیل این پایگاه قرآنی یادآور شد: تذکر بجا رهبرمعظم انقلاب اسلامی در دیدار با قاریان که فرمودند تلاش کنیم تلاوت و زیبا خوانی قرآن موثر و اثر گذار باشد. همچنین میتوان در کنار این فعالیت های خوب موضوع قرآن و نماز، نمایشگاه کتاب و نماز، زیبا خوانی و تصحیح قرائت نماز جهت مراجعه کنندگان ایجاد کرد و مسابقه ای برای نوجوانان در قالب نرم افزاری و به صورت رقابتی که با قرائت صحیح جملات و کلمات نماز اجازه رفتن به مرحله بعد را پیدا کنند برگزار نمود.

ستاد اقامه نماز هم در حد توان و ظرفیت خود میتواند برای آینده در این نمایشگاه حضور و همکاری نماید.

10 پایگاه قرآنی در طول ماه مبارک رمضان در مراکز فرهنگی و بوستان های سطح مشهد برپا شد10 پایگاه قرآنی در طول ماه مبارک رمضان در مراکز فرهنگی و بوستان های سطح مشهد برپا شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا