اخبارمازندران

نماز جماعت ظهر و عصر بعد از راهپیمائی ۲۲ بهمن امسال در تمامی شهرستان های مازندران برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز مازندران، کمیته برگزاری نماز جماعت بعد از راهپیمایی ۲۲ بهمن در مازندران با حضور حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی مدیرستاد اقامه نماز استان، علی سلیلی مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران، حجت الاسلام علی اصغر اصغری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مازندران و اعضای کمیته، روز سه شنبه هفدهم بهمن ماه در استانداری مازندران برگزار شد.

حجت الاسلام ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز ضمن تسلیت شهادت امام موسی کاظم(ع) برنامه‌های پیش بینی شده دهه فجر را اعلام کرد و بیان داشت: حضرت امام(ره)‌ فرمود هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بزنید و در جای دیگر نیر فرمودند بالاترین فریاد، نماز است. در واقع امام(ره) با یک جمله و سخن توانستند دنیا و آخرت را به هم پیوند بزنند، از این رو ما نیز باید توجه کنیم که مسئله نماز مورد غفلت قرار نگیرد.

وی گفت: با هماهنگی های صورت گرفته و همکاری دستگاههای اجرایی و شهرستانها، راهپیمائی ۲۲ بهمن امسال، نماز جماعت ظهر و عصر به عنوان پیام اصلی این روز حماسی برگزار گردد.

مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گفت: اولین جرقه‌های انقلاب اسلامی ما از مساجد شروع شده است. روحانیون در زمان حکومت طاغوت فعالیت خود را با افراد انقلابی در قالب حضور در مساجد و برگزاری نماز جماعت انجام می‌دادند.

وی در خصوص برنامه‌های بزرگداشت ایام الله دهه فجر گفت: تمامی برنامه‌های ما در این ایام باید با محوریت مساجد و سوق دادن جوانان به سمت مسجد و نماز جماعت باشد.

سلیلی با تاکید بر تمهیدات شایسته برای آماده سازی شرایط لازم جهت برگزاری این مهم خاطرنشان کرد: اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در تمامی شهرستانهایی که پایان مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن به اذان ظهر منتهی می شود برگزار خواهد شد.

این جلسه با هدف برنامه ریزی، انسجام و ایجاد هماهنگی در بین دستگاه های متولی به منظور تمهید لازم جهت اقامه نماز جماعت ظهر و عصر و مهیا کردن شرایط برای اقامه فریضه نماز اول وقت جماعت مردم همیشه در صحنه استان مازندران بعد از اتمام مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تشکیل شد، در ادامه هر یک از مدعوین نظرات خود را بیان داشتند و جلسه با تبادل نظر پایان یافت.

نماز جماعت ظهر و عصر بعد از راهپیمائی 22 بهمن امسال در تمامی شهرستان های مازندران برگزار می شود

نماز جماعت ظهر و عصر بعد از راهپیمائی 22 بهمن امسال در تمامی شهرستان های مازندران برگزار می شود

نماز جماعت ظهر و عصر بعد از راهپیمائی 22 بهمن امسال در تمامی شهرستان های مازندران برگزار می شود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا