کردستان

اجلاس سراسری نماز در تیپ ۲۲۸ سقز برگزار شد

مسئول عقیدتی سیاسی تیپ 228 لشکر 28 کردستان: نماز نور دین است و باید توجه داشت که برای رسیدن به سعادت و سربلندی در دنیا و آخرت نماز محور و از جایگاه ویژه برخوردار است و لازم است همه ما در جهت تشویق و ترغیب نسل نو برای آشنایی و عمل به نماز تلاش نمائیم.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، دوازدهم دی ماه با حضور فرماندار و مسئولین محلی اجلاس سراسری نماز در تیپ ۲۲۸ سقز برگزار شد.

حجت السلام محمد فلسفی مسئول عقیدتی سیاسی تیپ ۲۲۸ سقز ضمن گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، هفته زن و بزرگداشت مقام مادر با اشاره به اهمیت اقامه نماز در بین واجبات و جایگاه رفیع آن و رعایت حجاب و عفاف در جامعه اظهار داشت: نماز نور دین است و باید توجه داشت که برای رسیدن به سعادت و سربلندی در دنیا و آخرت نماز محور و از جایگاه ویژه برخوردار است و لازم است همه ما در جهت تشویق و ترغیب نسل نو برای آشنایی و عمل به نماز تلاش نمائیم.

این برنامه که به همت تیپ ۲۲۸ ارتش (لشکر ۲۸ پیاده کردستان) مستقر در شهرستان سقز در محل حسینیه کوی سازمانی با حضور فرماندار سقز، فرمانده ارتش، مسئولان عقیدتی ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و روسای اداره های مرکز بزرگ اسلامی، تبلیغات اسلامی، فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر مسئولین برگزار شد.

در پایان این مراسم از ۹۸ نفر از بانوان؛ فعالان و خادمان عرصه نماز شهرستان سقز توسط مسئولین تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

 

اجلاس سراسری نماز در تیپ 228 سقز برگزار شد اجلاس سراسری نماز در تیپ 228 سقز برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا