آذربایجان غربی

جشن تکلیف ۵۰۰ نفر از فرشته‎‌های کوچک مدارس ارومیه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی، در روز بیستم اسفند ماه، مراسم باشکوه جشن تکلیف برای ۵۰۰ نفر از دانش‌آموزان دختر مدارس ۱۴ معصوم(ع)، نیلوفر و میرحسنی در محیطی معنوی و با شکوه در مسجد امیرالمومنین(ع) شهر ارومیه برگزار گردید.

این مراسم با حضور امام جماعت آموزش و پرورش، دبیر اقامه نماز آموزش و پرورش و جمعی از کارکنان این نهاد، همچنین خانواده‌های دانش‌آموزان، به عنوان یک رویداد فرهنگی و مذهبی مهم در استان، اجرا شد.

دانش‌آموزان با اجرای برنامه‌های متنوع و جذابی نظیر قرائت قرآن، اشعار و سرودهای دینی، نمایش‌های آموزشی و فعالیت‌های گروهی، به استقبال این مرحله مهم از زندگی خود پا گذاشتند. کارگاه‌های آموزشی مخصوص احکام و معارف دینی نیز برای آن‌ها برگزار شد تا با دانش و آگاهی بیشتری به استقبال وظایف دینی خود بروند.

جشن تکلیف ۵۰۰ نفر از فرشته‎‌های کوچک مدارس ارومیه برگزار شد

در جریان این مراسم، تأکید ویژه‌ای بر اهمیت نماز و مسئولیت‌های دینی و اجتماعی دانش‌آموزان در سن تکلیف شد. سخنرانان مختلفی به ایراد سخن پرداختند و دانش‌آموزان را به پایبندی به ارزش‌های اسلامی و انجام وظایف شرعی تشویق کردند.

در پایان مراسم جهت تشویق، هدایایی به دانش‌آموزان اهدا شد و از تلاش‌های آنها در زمینه فراگیری معارف دینی قدردانی به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا