اخبارهمدان

مراسم تجلیل از خادمان و فعالان عرصه ترویج فرهنگ اقامه نماز استان همدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان، مراسم تجلیل از خادمان و فعالان عرصه ترویج فرهنگ اقامه نماز استان همدان باحضور حجت الاسلام والمسلمین جلال سبحانی مسئول نهاد رهبری دانشگاه صنعتی همدان، حجت الاسلام والمسلمین شاکری کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان، حجت الاسلام تمیمی مسئول فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز استان و دیگر مدعوین روز یکشنبه ۱۴ اسفند در سالن جلسات ستاد اقامه نماز استان همدان برگزار گردید.

حجت الاسلام سبحانی در این مراسم با اشاره به اهمیت نماز در زندگی انسان مبتنی بر فطرت، دو تعبیر قریه و شهر در قرآن کریم را تشریح کرد و گفت: اگر تعداد مردم در یک سکونتگاه میلیون‌ها نفر هم باشد اما در آنجا مردم ایمان نیاورده و به عبادت خداوند که یکی از مهمترین آنان اقامه نماز است نپردازند، قرآن کریم از آن سکونتگاه به عنوان قریه یاد می‌کند و به آرامش نخواهند رسید. وی در ادامه افزود: در قرآن کریم ۱۰۰ آیه مختص به امر نماز است و به اقامه آن تاکید کرده است که در همین راستا مومن واقعی کسی است که اگر صاحب قدرت شد، اقامه نماز کرده و نماز را در همه حال بجا آورد.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام تمیمی ضمن تشریح فعالیت های فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز استان همدان در سال جاری، بیان کرد: نشست‌های نمازی برای اولیای دانش‌آموزان در مدارس با اعلام آمادگی مدیران مدارس برگزار شد که در این نشست‌ها به موضوع شیوه‌‌های دعوت فرزندان به نماز و مشکلات آنها در توجه به نماز پرداخته شد.

کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز استان همدان، تصریح کرد: از اوایل سال جاری تاکنون دو مسابقه کتابخوانی برگزار شده است و در حال حاضر هم مسابقه ای با موضوع نماز در سیره حضرت زهرا(س) برگزار می شود که علاقمندان جهت شرکت در این مسابقه می توانند تا پایان فروردین سال آینده با مراجعه به سایت ستاد اقامه نماز کشور و دریافت فایل فشرده این کتاب در این مسابقه ثبت نام نمایند.

در پایان این مراسم از خادمان و فعالان عرصه ترویج فرهنگ اقامه نماز استان همدان تجلیل به عمل آمد.

مراسم تجلیل از خادمان و فعالان عرصه ترویج فرهنگ اقامه نماز استان همدان با حضور کارشناسان این ستاد برگزار گردید.   مراسم تجلیل از خادمان و فعالان عرصه ترویج فرهنگ اقامه نماز استان همدان با حضور کارشناسان ستاد اقامه نماز استان برگزار گردید. مراسم تجلیل از خادمان و فعالان عرصه ترویج فرهنگ اقامه نماز استان همدان با حضور کارشناسان ستاد اقامه نماز استان برگزار گردید.

مراسم تجلیل از خادمان و فعالان عرصه ترویج فرهنگ اقامه نماز استان همدان با حضور کارشناسان ستاد اقامه نماز استان برگزار گردید.

مراسم تجلیل از خادمان و فعالان عرصه ترویج فرهنگ اقامه نماز استان همدان با حضور کارشناسان ستاد اقامه نماز استان برگزار گردید.مراسم تجلیل از خادمان و فعالان عرصه ترویج فرهنگ اقامه نماز استان همدان با حضور کارشناسان ستاد اقامه نماز استان برگزار گردید.

مراسم تجلیل از خادمان و فعالان عرصه ترویج فرهنگ اقامه نماز استان همدان با حضور کارشناسان ستاد اقامه نماز استان برگزار گردید.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا