اخبارانتشارات ستاد اقامه نمازانتشارات-اخبار

مجموعه ۱۴ جلدی کتاب کودکانه با عنوان قصه‌های نماز چهارده معصوم علیهم السلام منتشر شد

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی انتشاراتی ستاد اقامه نماز، در راستای ماموریت و وظیفه ذاتی خود در تهیه و ارائه متون و محصولات انگیزشی و آموزشی در حوزه نماز و معارف دینی و با اولویت گروه سنی کودک و نوجوان، مجموعه‌ داستان گونه از سیره و سخن چهارده معصوم علیهم السلام را در ۱۴ جلد تهیه و عرضه شد.

این مجموعه ۱۴ جلدی برگرفته از مجموعه ۱۴ جلدی نماز در سیره و سخن معصومین علیهم السلام همین انتشارات می‌باشد که توسط گروهی از داستان نویسان و تصویرگران نامی در حوزه کودک و نوجوان با مدیریت مدبرانه آقای ناصر نادری و نظارت استاد سید جواد بهشتی به صورت داستان کودکانه و مصور تهیه و توسط انتشارات ستاد اقامه نماز منتشر شده و در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

معلمان و مربیان و خانواده‌ها می توانند در راستای آموزش و ترویج و دعوت و تشویق فرزندان به نماز از این مجموعه استفاده فرمایند.

علاقمندان می توانند با حضور در فروشگاه مرکزی (تهران ـ میدان فلسطین و شماره تماس: ۸۸۹۰۰۰۵۹) و یا نمایندگی ها و مراکز استانی ستاد اقامه نماز در سراسر کشور یا سامانه فروشگاه مجازی این مجموعه ۱۴ جلدی را تهیه و در نشر فرهنگ معارف نماز در نسل نو کوشش نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا