مرکزی

پیام تبریک مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی به مناسبت آغاز ایام الله دهه فجر

مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی: دهه مبارک فجر، تجلی شکوه‏مند حماسه و سرافرازی ملت انقلابی و شهید پرور ایران اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، حجت الاسلام علی رودبارانی با صدور پیامی فرا رسیدن دهه فجر و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است. طلیعه رهایی انسانیت از خودکامگی و استبداد ستم شاهی به رهبری، رهبر فرزانه است که اندیشه ای جز عزت اسلام در سر نداشتند.

ایام مبارک و غرور آفرین دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی یاد آور اراده الهی، راهبری های انقلابی و حیاتبخش رهبر کبیر و فقید انقلاب اسلامی و فداکاری های عظیم ملت بزرگ ایران است.

دهه مبارک فجر، تجلی شکوه‏مند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان صفحه‏ ای زرین را، در تاریخ حیات آدمی گشود و فریاد خدا خواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش و جان جهانیان طنین‏ انداز کرد.

دوازدهمین روز بهمن هر سال، شوق‌انگیزترین صفحه کتاب انقلاب، یعنی روز ورود حضرت امام‌ خمینی(ره) به ایران ورق می خورد. انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد.

ملت ما در عرصه های مختلف پس از انقلاب اسلامی پیروز و سرفراز شد و در کنار این سرفرازی و پیروزی نام بلند ایران در بسیاری از عرصه ها در میان کشورهای پیشرفته قرار گرفت.

اینک که نهال انقلاب سال پنجاه وهفت به درخت سرافراز و تنومند چهل و چهار ساله مبدل شده، این ایام عزیز و فرخنده، فرصتی است بس غنیمت که بدانیم رسیدن به تکامل چهل و چهار سالگی را مرهون امام عزیز، رهبری مدبرانه خلف صالح ایشان حضرت امام خامنه ایی، شهدا و ایثارگران گرانقدر و عزیزی هستیم که درخت این انقلاب با خون آنان سیراب گردیده است.

اینجانب ایام الله دهه مبارک فجر و همچنین چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را خدمت حضرت امام عصر (عج)، رهبری معظم حضرت امام خامنه ایی تمامی مردم ایران اسلامی به ویژه مردم انقلابی استان مرکزی، علی الخصوص خانواده های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و تمامی انسان های خدایی که دل در گرو انقلاب اسلامی دارند تبریک و تهنیت گفته و از پیشگاه حضرت احدیت سعادتمندی و توفیقات روز افزون را برای خدمتگذاران و این ملت شریف و غیور خواستارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا