اخبارخراسان رضوی

گردهمایی ائمه جماعات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، گردهمایی ائمه جماعات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان و مدیر کل، در روز شنبه بیست و ششم خرداد ماه برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی ضمن تشکر از همکاری و همیاری دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن به فعالیت های مرتبط با نماز گفت: ‏در تبلیغ و ترویج فرهنگ نماز و نماز جماعت مسائلی را باید جدی و پیگیر باشیم و علاوه بر خواندن نماز به سمت اقامه نماز که ‏آثارش در محیط کار و زندگی باید دیده شود و ظهور و بروز داشته باشد برویم.

وی ادامه داد: آیه ۱۰۲ سوره نسا میفرماید وقتی نمازت ‏تمام شد یاد خدا را داشته باش آن هم در همه حال با تدبیر و تامل میتوان دریافت پس از اتمام نماز آغاز آثار نماز در زندگی بود. ‏

سبحانی نیا افزود: علاوه بر آن تلاش کنیم به هر دلیلی کسی به صورت انفاقی به محیط های عبادی و جلسات مذهبی حضور پیدا کرد به قدری ‏برخوردها و محتوا زیبا باشد و محبت ببیند که حضورش اگر چه با اکراه باشد تبدیل به عشق محبت و انس گردد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اضافه کرد: با چنین روشی ‏میتوان انسان ها را جذب کرد و مشکلاتی چون کاهلی و سستی در نماز غلبه کرد و علاوه بر آن روش عمومی باید به مسائل را ‏فنی و اختصاصی دریابیم و بدانیم پیوست تبلیغی و فرهنگی داشته باشد تا انسان ها آگاه و نسبت به این امر پیدا کند.


در ادامه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به برنامه های فرهنگی و نماز اشاره کرد و یادآور شد: با وجود مدیران علاقمند به گسترش ‏فرهنگ نماز باید نقش بیشتری را در این راستا ایفا نماییم و در برنامه های فرهنگی و تبلیغی نماز از اطلاع رسانی و مشارکت ‏بیشتری ایجاد کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا