لرستان

گردهمایی ائمه جماعت دستگاه های اجرایی شهرستان کوهدشت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، گردهمایی ائمه جماعت دستگاه های اجرایی شهرستان کوهدشت با حضور امام جمعه این شهرستان و دیگر اعضا در تاریخ نهم دی ماه برگزار شد.

امام جمعه شهرستان کوهدشت در گردهمایی  ائمه جماعات دستگاه های اجرایی این شهرستان اظهار داشت: نماز بازدارنده انسان از ناهنجاری‌های اخلاقی و رفتاری و فرهنگی و تربیتی است و اگر در جامعه ناهنجاری را در هر بُعدی ملاحظه کردید، در گرو عدم توجه به نماز است‌ و اقامه نماز در ادارات شهرستان موضوعی است که باید مورد توجه باشد و در این زمینه مدیران دستگاه‌های اجرایی باید پیش قدم باشند چرا که این امر موجب ترغیب کارکنان به امر اقامه نماز می‌شود.

وی با تاکید بر اهمیت احیای کارکردهای مساجد و تبدیل آن به مرکز فرماندهی امور فرهنگی گفت: باید به گونه ای عمل شود که با بلند شدن صدای اذان همه مردم به سمت مساجد و صفوف به هم پیوسته به اقامه نماز جماعت هجوم بیاورند و دشمنان اسلام را مایوس سازند.

این مقام مسئول  با ذکر این نکته که در وقت نماز باید بازار و دستگاه های اجرایی تعطیل شوند گفت: نهادینه شدن فرهنگ نماز بهترین فضا را در جامعه حاکم می کند و  همه دستگاه های اجرایی باید برای فراهم کردن زمینه های اقامه نماز در مجموعه واحدهای تابعه خود برنامه داشته باشند.

برگزاری جلسه شورای اقامه نماز ائمه جماعات دستگاه اجرایی شهرستان کوهدشت

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا