اخبارچهارمحال و بختیاری

گردهمایی مبلغین حوزه های علمیه چهارمحال و بختیاری با موضوع نماز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، اولین جلسه مشترک معاونین تبلیغ حوزه های علمیه استان و ستاد اقامه نماز، در سال جدید روز دوشنبه، سوم اردیبهشت ماه، با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، حجت السلام و المسلمین مردانی معاون تبلیغ حوزه علمیه استان و دیگر معاونین تبلیغ با موضوع آموزش همگانی نماز در محل حوزه علمیه شهرستان بروجن برگزار شد.

حجت السلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان با اشاره به برگزاری اولین جلسه مشترک معاونین تبلیغ حوزه های علمیه استان و ستاد اقامه نماز در سال جدید گفت: این جلسه به منظور تحقق شعار سال و اجراء طرح آموزش همگانی نماز در جامعه برگزار شد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از مبلغین طرح هجرت جهت اجرای برنامه های آموزشی و ابتکاری در سال گذشته افزود: مبلغین طرح هجرت جهت اجراء و برگزاری دوره آموزشی همگانی نماز، از ظرفیت های بی نظیری در جامعه برخوردارند.

حجت السلام کریمی بیان کرد: ستاد اقامه نماز و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان در سال جدید آمادگی لازم جهت اجراء نشست های تخصصی نماز و مهدویت را دارد و همچنین می توانیم از ظرفیت هتل نماز مشهد و مجتمع یاوران مهدی (عج) جمکران برای اسکان و تشویق فعالان عرصه نماز و مهدویت استفاده کنیم.

در ادامه جلسه حجت السلام و المسلمین مردانی معاون تبلیغ حوزه علمیه استان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری ستاد اقامه نماز استان با مبلغین طرح هجرت و تبلیغ گفت: مبلغین طرح امین و هجرت استان جهت اجراء طرح آموزش همگانی نماز در استان همکاری کامل و لازم را خواهند داشت.

شایان به ذکر است در پایان جلسه حجت الاسلام کریمی از معاونین تبلیغ حوزه های علمیه استان خواستند مساجد نیمه کاره شهرستان ها که نیاز به تعمیر و تجهیز دارند را در اولین فرصت شناسایی کرده، فرم نظارتی و کارشناسی تکمیل کنند و همراه با مستندات به ستاد اقامه نماز استان تحوبل دهند.

گردهمایی مبلغین حوزه های علمیه چهارمحال و بختیاری با موضوع نماز برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا