اردبیل

گردهمایی دبیران ستاد اقامه نماز شهرستان های استان اردبیل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، روز سه شنبه دوم خرداد ماه، اولین گردهمایی دبیران ستاد اقامه نماز شهرستان های استان اردبیل با حضور الله شکر عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان، کارشناسان فرهنگی و آموزشی و روابط عمومی، نظارت و ارزیابی و همچنین با شرکت دبیران شهرستان در سالن اداره کل اقتصاد و امور دارایی استان اردبیل برگزار گردید .

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل در گردهمایی دبیران ستاد اقامه نماز شهرستان ها با تبریک ایام دهه کرامت و همچنین سالروز آزادسازی خرمشهر از زحمات و تلاشهای دبیران شهرستانها قدردانی نمود. عبدی با بیان این نکته که برگزاری چنین جلساتی فرصت خوبی برای تبادل اندیشه و نظرات فراهم می آورد به تشریح  سیاست ها و رویکرد های ستاد اقامه نماز کشور در سال جدید و برنامه ریزی بر اساس سند چشم انداز بیست ساله پرداخت .

وی برگزاری منظم جلسات شورای اقامه نماز شهرستان و همراهی با امام جمعه و فرماندار و استعانت از حمایت های معنوی و مادی آنان در پیشبرد اهداف ستاد اقامه نماز را اصلی ترین وظیفه دبیران شهرستان عنوان کرد و افزود: جلب مشارکت ادارات در جهت بهبود وضعیت اقامه نماز در شهرستان باید مورد توجه جدی قرار گیرد .

عبدی در ادامه از دبیران ستاد اقامه نماز شهرستانها خواست تا ارتباط دائم و مستمر با یکدیگر و استان داشته باشند تا با تبادل تجربیات موفق بتوانیم برنامه های ستاد اقامه نماز در شهرستان ها را با کیفیت مطلوب به پیش ببریم. وی با تاکید بر حضور موثر دبیران شهرستان ها در فضای مجازی اظهار داشت: بازدید روزانه از سایت ستاد اقامه نماز کشور و مطالعه مطالب، دستورالعمل ها و اخبار بارگذاری شده در کانال ستاد اقامه نماز استان و انعکاس رویدادهای نمازی شهرستان در گروه خادمین نماز استان اردبیل باید مورد توجه جدی دبیران شهرستان ها قرار بگیرد .

در ادامه قنبری کارشناسان فرهنگی و آموزشی و روابط عمومی به تشریح برنامه های حوزه کاری خود پرداخته و برنامه نشست ها و دوره های آموزشی که در سال جاری در مدارس غیر انتفاعی و هیئت امنایی اجرا خواهد گردید را تشریح نمود .

امانی کارشناس نظارت و ارزیابی هم در این جلسه نحوه ورود به سامانه سجاده و ارزیابی فعالیت های نمازی ادارات شهرستان ها را با تشکیل هیئت ارزیابی تشریح نمود و با پاسخگوئی به سئوالات و ایرادات مطرح شده در این زمینه، راهنمایی های لازم را ارائه نمود .

در پایان گردهمایی هر یک از دبیران شهرستان با ارائه گزارش اجمالی از فعالیت شهرستان به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود در خصوص موضوعات ارائه شده پرداختند .

گردهمایی دبیران ستاد اقامه نماز شهرستان های استان اردبیل

گردهمایی دبیران ستاد اقامه نماز شهرستان های استان اردبیل

گردهمایی دبیران ستاد اقامه نماز شهرستان های استان اردبیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا