اخبارفارس

گردهمایی دبیران اقامه نماز شهرستانهای استان فارس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ گردهمایی دبیران اقامه نماز شهرستانهای استان فارس با حضور ذوالانوار مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس، حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان و کارشناسان، در نمازخانه حضرت خدیجه کبری (سلام الله علیها) این ستاد برگزار شد.

در گردهمایی دبیران اقامه نماز شهرستانهای استان فارس پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، ذوالانوار مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس ضمن تشکر از فعالیت های دبیران اقامه نماز شهرستانهای استان فارس در سال گذشته از اهمیت توجه به نماز در این شرایط خاص و نظارت مستمر و برنامه ریزی شده مطالبی بیان کردند.

وی همچنین موقعیت نظام جمهوری اسلامی ایران در نظم نوین جهانی را که بر اساس معنویت است و در حال شکل گیری است و این معنویت را تنها جمهوری اسلامی ایران رهبری میکند زیرا کشورهای چین روسیه قدرت اقتصادی دارند ولی از نظر معنویت در جهان جایگاهی ندارند.

سپس پاک فطرت کارشناس برنامه ریزی نظارت و ارزیابی عملکرد شهرستانها در سال گذشته را بر اساس آمار و ارقام و گزارش های ارسالی ارسال کردند و رتبه شهرستانها را بر اساس عملکرد سالانه به اطلاع دبیران رساندند.

در پایان حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان ضمن برشمردن نقاط قوت و ضعف شهرستانها برنامه های سال جاری را با تاکید بر استفاده از نیروهای مردمی و نیز یاوران نماز به دبیران اقامه نماز ابلاغ کردند و انتظارات دفتر مرکزی و استان را از دبیران خواستار شدند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا