اخبارگلستان

نشست صمیمی گروه نوجوانان نمازگزار و قرآن خوان شهر قُرق با مدیر ستاد اقامه نماز گلستان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، نشست صمیمی گروه نوجوانان نمازگزار و قرآن خوان مسجد علی بن موسی الرضا(ع)شهر قُرق با مدیر ستاد اقامه نماز گلستان در روز دوشنبه، ۲۲ اسفند ماه برگزار شد.

قاسم محمدی مدیر ستاد اقامه نماز در این نشست صمیمی با تاکید بر ضرورت توجه به امور معنوی و نماز، خواستار اهتمام و تلاش در مسیر علم و دانش برای ساختن آینده ای بهتر شد.

وی در ادامه گفت: شما به عنوان آینده سازان انقلاب اسلامی و کشور ایران باید در کنار توجه به امور درسی و آموزشی، به امور معنوی به خصوص نماز توجه کنید.

این گروه ۳۰ نفره متشکل از دانش آموزان دختر و پسر به اجرای برنامه های فرهنگی در سطح شهر قرق و توابع مشغول می باشند.

اجرای سرودهای همگانی، حضور در جشنواره ها و یادواره شهدا، قرائت قرآن و شعر و ادعیه، شرکت در جلسات آموزشی توجیهی نماز و مهدویت از جمله فعالیتهای این گروه می باشد.

در پایان این نشست صمیمی با اهدای هدیه نقدی توسط مدیر ستاد اقامه نماز استان، از گروه نوجوانان نمازگزار و قرآن خوان مسجد علی بن موسی الرضا(ع) شهر قُرق تجلیل شد.

گروه نوجوانان نمازگزار و قرآن خوان شهر قُرق گروه نوجوانان نمازگزار و قرآن خوان شهر قُرق گروه نوجوانان نمازگزار و قرآن خوان شهر قُرق گروه نوجوانان نمازگزار و قرآن خوان شهر قُرق

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا