اخبارمعاونت ‌برنامه ریزی، نظارت و ارزیابیمعاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش

نشست مشترک معاونین و مدیران ستاد اقامه نماز مرکز با دبیران شورای برنامه ریزی مناطق کشور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، نشست مشترک معاونین و مدیران ستاد مرکز با دبیران شورای برنامه ریزی مناطق کشور در روز دوشنبه، هشتم اسفند ماه برگزار شد.

در این نشست ضمن بحث و تبادل نظر پیرامون سیاست ها، رویکردها و‌ برنامه های سال ۱۴۰۲ ستاد اقامه نماز و مجمع خیرین مسجدساز، قوت ها و ضعف های عملکردی ستاد در سال ۱۴۰۱ مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت.

در ادامه، برنامه ستاد در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان و پویش طرح همراهان سفر ایمن و نیز وظایف ستادهای اقامه نماز مورد بررسی و تبادل نظر گرفت.

در این نشست مقرر شد جلسات مشترک دبیران شورای مناطق و معاونین به صورت فصلی یا حداقل ۲ مرتبه در سال انجام شود و پیشنهادات مناطق در دستورالعمل های اجرایی برنامه های فرهنگی و آموزشی ستاد لحاظ شود.

همچنین مقرر گردید در تدوین دستورالعمل ها از همفکری دستگاه های مخاطب و نیز تجارب اجرایی استان ها استفاده شود و ابلاغ دستورالعمل ها در اسفندماه و نهایتا فروردین ماه به همراه تعیین سهم اعتباری هر یک از استان ها ابلاغ شود پیشنهادات مناطق در خصوص شاخص های ارزشیابی مدیران استان ها حداکثر تا ۲۰ اسفندماه به ستاد مرکز اعلام شود.

راه کارهای افتتاح حساب مستقل برای مجامع استانی خیرین مسجدساز از سوی معاونت اداری، مالی و پشتیبانی مورد بررسی قرار گرفت.

لازم به ذکر است سید احمد زرهانی قائم مقام ستاد اقامه نماز به صورت تلفنی رهنمودهای لازم را ارئه کرد.

نشست مشترک معاونین و مدیران ستاد اقامه نماز مرکز با دبیران شورای برنامه ریزی مناطق کشور نشست مشترک معاونین و مدیران ستاد اقامه نماز مرکز با دبیران شورای برنامه ریزی مناطق کشور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا