اخبارکهگیلویه و بویراحمد

نشست بازنشستگان فعال در حوزه نماز در یاسوج برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کهگیلویه وبویر احمد، دومین نشست بازنشستگان فعال در حوزه نماز به صورت وبیناری سرپرست اداره کل امور استان های صندوق بازنشستگی کشوری ، مدیر صندوق بازنشستگی و مدیر ستاد اقامه نماز استان روز سه شنبه سوم اسفند ماه در خانه امید بازنشستگان یاسوج برگزار شد.

محمد تقی جلیلی بهابادی مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان با بیان اینکه بازنشستگان جز افرادی هستند که نقش پر رنگی در برگزاری برنامه های فرهنگی، مذهبی و قرآنی دارند، افزود: شورای اقامه نماز مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری کهگیلویه و بویراحمد با همکاری روسای کانون های بازنشستگی جهت شناسایی این ظرفیت ها در بین بازنشستگان اقدام نموده است تا با برگزاری این نشست و هم افزایی، امکان بهره مندی بیشتر از این ظرفیت ها در استان فراهم گردد.

مهدیه محمد صادق مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان‌ها صندوق بازنشستگی کشوری نیز در ارتباط ویدئو کنفرانس با این نشست عنوان کرد: ایجاد تعامل و همکاری بین دستگاهی در استان‌ها می بایست تقویت شود و همکاری حجت الاسلام قاسمی مدیر ستاد اقامه نماز استان کهگیلویه و بویراحمد با مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری استان قابل تقدیر است. مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان‌های صندوق بازنشستگی کشوری ابراز امیدواری کرد که نتیجه این همکاری توسعه و ترویج هر چه بیشتر فرهنگ نماز و استفاده از بازنشسته های نخبه و فعال در این عرصه باشد.

حجت الاسلام قاسمی مدیر ستاد اقامه نماز استان در ادامه جلسه اظهار داشت: بازنشستگان افرادی هستند که عمر با برکت خود را صرف تعلیم و تربیت و خدمت و جهاد کرده اند و سرشار از خیر و برکت در اجتماع هستند و باید از تجربیات ، توانمندی ها و ظرفیت های آنان در همه ی زمینه ها استفاده شود.

وی در پایان گفت: ما به دنبال آن هستیم که در حوزه ی ستاد اقامه نماز یک تشکل منسجم بین بازنشستگان کشوری ایجاد کنیم که دارای اساس نامه و فصل نامه و ضوابط باشد. هدف اصلی ما از تشکیل این نشست شناسایی افراد برجسته در حوزه های فرهنگی مذهبی بین بازنشستگان می باشد که از ظرفیت های بالای این افراد استفاده شود.

نشست بازنشستگان در خانه مهر

نشست بازنشستگان در خانه مهر

نشست بازنشستگان در خانه مهر

نشست بازنشستگان در خانه مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا