اخبارمدیریت روابط عمومی و اطلاع رسانیمعاونت ‌برنامه ریزی، نظارت و ارزیابیمعاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش

نشست هم اندیشی دستاوردهای سی امین اجلاس سراسری نماز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، نشست هم اندیشی دستاوردهای سی امین اجلاس سراسری نماز، با حضور قائم مقام، معاونین و مدیران ستاد اقامه نماز کشور در روز یکشنبه یکم بهمن ماه برگزار شد.

دکتر زرهانی در این مراسم گفت: آنچه در اجلاس سی ام نماز ملاحظه شد، تعامل و همکاری و همدلی در برگزاری اجلاس بود که از ویژگی های جامعه توحیدی است.

وی افزود: کار نماز و ستاد اقامه نماز یک امر مقدس است و محدود به کار اداری نیست. وقتی در یک امر مقدس مشارکت داریم، دنیا و آخرت خود و خانواده خود را نورانی میکنیم که این کار بسیار بزرگی است.

قائم مقام ستاد اقامه نماز گفت: ساخت مسجد، تربیت نسل نمازی، تحقیق و نگارش مقالات نماز، همه اینها در یک منظومه مشغول به ساماندهی یک کار بزرگ الهی هستند و به طور طبیعی از یک اجر والایی برخوردارند.

وی ضمن قدردانی از عوامل اجرایی سی امین اجلاس نماز، خواستار استمرار حرکت معنوی اجلاس و آینده نگری در خصوص باشکوه تر برگزار شدن اجلاس نماز در سال آینده شد.

زرهانی تاکید کرد: موضوع، اهداف و راهبردهای اجلاس سی و یکم آشکار شود و دستگاه های اجرایی در سطح کشور ما را در این مسیر یاری کنند.

وی افزود: استخراج دستاوردهای اجلاس سی ام از دو منبع صورت میگیرد که خروجی آنها متفاوت است و باید تلاش شود در خروجی اول، نقاط قوت و ضعف و فرصت ها و تهدیدها را مدون کنیم و افق آینده را روشن کنیم.

دکتر سید احمد زرهانی تصریح کرد: برنامه، مبنای ارزیابی خواهد بود و در کنار تفاهمنامه، تدوین برنامه ۵ ساله ستاد اقامه نماز جزو لاینفک برنامه های اجرایی دستگاه ها می باشد.

وی گفت: خروجی دوم که از مقالات علمی و سخنرانان و پیام مقام معظم رهبری به اجلاس می باشد که با تدوین آن مانند سال گذشته از طرف رئیس جمهور ابلاغ خواهد شد.

وی در ادامه با تشکر از برگزار کنندگان اجلاس نماز در زنجان، پیام مقام معظم رهبری را حامل نویدی عنوان کرد که ما را مصمم بر ادامه این راه کرد.

در پایان مراسم از دو نفر از مشمولین امریه مدیریت روابط عمومی ستاد به پاس اتمام خدمت مقدس سربازی تجلیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا