اردبیل

نشست هم اندیشی ائمه جماعت شرکت آب منطقه ای استان اردبیل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، روز دوشنبه سوم اردیبهشت ماه، جلسه هم اندیشی ائمه جماعت شرکت آب منطقه ای استان اردبیل  و واحدهای تابعه با حضور عبدی مدیر ستاد اقامه نماز و حیدری مدیرعامل برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل در جلسه هم اندیشی ائمه جماعت شرکت آب منطقه ای استان اردبیل، رسالت روحانیون و ائمه جماعت در جامعه امروز را توانمندشدن به علم روز و آشنایی با فضای مجازی و پاسخگو بودن به شبهات دینی عنوان کرد.

عبدی یکی از موارد مهم شیوه های دعوت به نماز را اخلاق و رفتار نیکو ذکر کرد و گفت: بایستی با چهره و زبانی خوش این فرهنگ دینی را در جامعه ترویج داد و لازمه این کار، امام جماعت است که شناخت کافی به نماز را داشته باشد.

وی با اشاره به فرازهایی از پیام مقام معظم رهبری به سی امین اجلاس سراسری نماز گفت: اصلی ترین بخش عملیاتی جنگ نرم دشمنان برای گمراهی نوجوانان و جوانان از مسائل دینی و دوری از فریضه های اسلامی است که باید نوجوانان و جوانان را نسبت به این مسئله آگاه تر کنیم.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به کم آشنایی بسیاری از خانواده ها با شیوه های دعوت به نماز گفت: عدم اهتمام جدی پدران و مادران نسبت به فریضه نماز، منجر به کمرنگ شدن نماز در جامعه می شود و وظیفه روحانیون و طلاب در آگاه سازی خانواده ها بسیار حائز اهمیت است.

یادآور می‌شود در این جلسه هر یک از ائمه جماعت شرکت آب منطقه ای استان اردبیل به بیان مسائل و مشکلات پیرامون اقامه نماز در واحد شهرستانی خود پرداختند و در خصوص راهکارهای رونق نمازهای جماعت بحث و تبادل نظر گردید.

جلسه هم اندیشی ائمه جماعت آب منطقه ای اردبیل

جلسه هم اندیشی ائمه جماعت آب منطقه ای اردبیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا