اخبارمرکز تخصصی نماز

نشست هم اندیشی ستاد اقامه نماز با مرکز تخصصی نماز قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز تخصصی نماز، نشست هم اندیشی معاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز  با مرکز تخصصی نماز قم، روز سه شنبه بیست و پنجم اردیبهشت ماه، با حضور معاون فرهنگی ستاد اقامه نماز کشور و مدیر مرکز تخصصی نماز در قم برگزار شد.

منصور سرگزی معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز، با اشاره به ظرفیت های مرکز تخصصی نماز گفت: بهره‌مندی از ظرفیت‌های مراکز داوطلب و علاقمند به فعالیت در حوزه نماز، از اولویت های فعالیت باشد تا بیشترین بهره در ترویج فرهنگ اقامه نماز برده شود.

سرگزی، در ادامه به همکاری مراکز تخصصی نماز اشاره کرد و افزود: همکاری و هماهنگی ها فی ما بین مراکز تخصصی نماز قم و شعب مرکز تخصصی در مشهد و اصفهان، طبق برنامه ریزی های دقیق انجام شود تا در جهت پیشبرد اهداف ستاد اقامه نماز گام های استواری برداشته شود.

حجت الاسلام و المسلمین ولیخانی، مدیر مرکز تخصصی نماز، ضمن اشاره به فعالیت انجام شده در سال جاری، آمادگی مرکز تخصصی نماز در برنامه های تولید، پژوهش و اعزام های مورد نیاز ستاد اقامه نماز با همکاری مراکز تخصصی را اعلام داشت.

مدیر مرکز تخصصی نماز با تاکید بر جلوگیری از موازی کاری مراکز تخصصی، اظهار داشت: با تعیین قلمرو فعالیت مراکز تخصصی طبق تفکیک حوزه فعالیت هر مرکز و زمانبدی دقیق در اجرای برنامه ها می توان با نظم اداری در حوزه ترویج فرهنگ اقامه نماز در جامعه قدم برداشت.

نشست هم اندیشی ستاد اقامه نماز با مرکز تخصصی نماز قم برگزار شد

نشست هم اندیشی ستاد اقامه نماز با مرکز تخصصی نماز قم برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا