اخبارگلستان

نشستهای هم‌اندیشی شیوه‌های جذب نوجوانان و جوانان به نماز در شهرستان رامیان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، همزمان با دهه فرهنگی ترویج معارف نماز و مسجد و با حضور حجت الاسلام نبی نژاد از اساتید مرکز تخصصی نماز کشور، نشست‌های هم‌اندیشی شیوه‌های جذب نوجوانان و جوانان به نماز، در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه، بیست و چهارم و بیست و پنجم مرداد ماه در شهرستان رامیان برگزار شد.

مخاطبین این دوره شامل هنرمندان، نویسندگان ورزشکاران، کنشگران فضای مجازی، اساتید حوزه و دانشگاه و … بودند که با هماهنگی ستاد اقامه نماز استان این دوره آموزشی در دو روز متوالی برگزار شد.

اهداف این دوره شامل شناسایی گروه‌های اثرگذار جامعه و استفاده از ظرفیت آنان در ترویج نماز، یادآوری و حساس سازی گروه‌های داوطلب و اقشار اثرگذار جامعه در امر مقدس نماز و ورود به بدنه جامعه و شبکه سازی مردمی در دعوت خودجوش سایرین به نماز می‌باشد.

آشنایی مخاطبان برنامه با شیوه‌ها و مهارت‌های تبلیغ نماز در بین افراد جامعه، بسط و گسترش برنامه‌های نماز توسط ظرفیت‌های مردمی در بین لایه‌های غیرقابل دسترس و زمینه سازی جهت توجه بخشی به نماز در بین مخاطبین و افراد پیرامونی از دیگر اهداف این دوره آموزشی بود.

نشستهای هم‌اندیشی شیوه‌های جذب نوجوانان و جوانان به نماز در شهرستان رامیان نشستهای هم‌اندیشی شیوه‌های جذب نوجوانان و جوانان به نماز در شهرستان رامیان نشستهای هم‌اندیشی شیوه‌های جذب نوجوانان و جوانان به نماز در شهرستان رامیان نشستهای هم‌اندیشی شیوه‌های جذب نوجوانان و جوانان به نماز در شهرستان رامیان نشستهای هم‌اندیشی شیوه‌های جذب نوجوانان و جوانان به نماز در شهرستان رامیان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا