لرستان

نشست هم اندیشی با کانون های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، نشست هم اندیشی با کانون های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان خرم‌آباد با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی مدیر ستاد اقامه نماز استان در خصوص برگزاری دوره‌های آموزشی نماز و مهدویت ویژه دانشجویان و اساتید در تاریخ ششم خرداد ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در نشست هم اندیشی با کانون های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: دانشجویان عضو کانون‌ها که داوطلب ایجاد این محیط هستند می‌توانند با پشتیبانی این حوزه در موضوع گسترش مباحث فرهنگی و اشاعه فرهنگ اسلامی و دینی پویا عمل و برای ایجاد شغل برای دانشجویان تلاش کنند.

وی گفت: دانشجویان عضو کانون‌ها که داوطلب ایجاد این محیط هستند می‌توانند با پشتیبانی این حوزه در موضوع گسترش مباحث فرهنگی و اشاعه فرهنگ اسلامی و دینی پویا عمل و برای ایجاد شغل برای دانشجویان تلاش کنند.

چراغی عنوان کرد: نشست‌ها و برنامه‌های مدون دانشگاه مستلزم هم‌اندیشی کانون‌ها با جامعه بزرگ دانشگاهی است و باید با برنامه‌ریزی، استراتژی مناسب و دنبال کردن یک نتیجه و هدف متعالی همراه باشد تا بتوان به قلعه موفقیت فرهنگی دست یافت.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا