اردبیل

گردهمایی دبیران اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان اردبیل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، جلسه گردهمایی دبیران اقامه نماز دستگاه های اجرایی روز یکشنبه ۲۱ اسفندماه در محل سالن شهید رجائی استانداری اردبیل برگزار گردید.

الله شکر عبدی مدیر ستاد اقامه نماز در گردهمایی دبیران اقامه نماز دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل با اشاره به فرازهایی از پیام مقام معظم رهبری مدظله العالی به بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز اظهار داشت: مدیران دستگاهها نقش محوری در ترویج فرهنگ نماز در بین کارکنان و خانواده آنان دارند و حضور مدیران در صف اول نماز جماعت سبب رونق یافتن نمازهای جماعت خواهد شد. عبدی با اشاره به دستورالعمل جدید نظام جامع ارزیابی عملکرد دستگاهها در زمینه ترویج نماز گفت: مدیران باید با تشکیل منظم جلسات شورای اقامه نماز دستگاه نسبت به پیگیری اجرای برنامه ها اهتمام کافی داشته، حامی و پشتیبان دبیر اقامه نماز دستگاه در عملیاتی نمودن مفاد تفاهمنامه ها باشند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل به ثبت اقدامات انجام شده ادارات در سامانه سجاده نیز اشاره کرد و گفت: دبیران اقامه نماز دستگاهها باید تلاش کنند مستندات را به موقع و با نهایت دقت بارگذاری کنند و در این ارتباط نباید صرفاً به ادارات مرکز استان پرداخته شود بلکه واحدهای تابعه در شهرستانها نیز باید مورد توجه قرار گیرند. وی با اشاره به در پیش بودن تعطیلات نوروز و تشکیل جلسات ستاد تسهیلات سفر در استان به ریاست استاندار، از مدیران و دبیران اقامه نماز دستگاههای ذیربط خواست تا نسبت به تمهید و تجهیز امکانات در مساجد و نمازخانه های تابعه خود در محورهای مواصلاتی استان اهتمام کافی داشته باشند.

در ادامه کاظم دبیر معاون توسعه مدیریت ومنابع استان نیز طی سخنانی با اشاره به اهمیت و سختی های کار فرهنگی اظهار داشت: باید با برنامه ریزی دقیق و تامین اعتبارات لازم گام در راه ترویج برنامه های اقامه نماز در مجموعه ادرات و جامعه نهاد و از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسئولین فرهنگی کشور درخواست نمود نگاه ویژه ای به مقوله کار فرهنگی و پیش بینی اعتبارات کافی در این زمینه داشته باشند.

در پایان گردهمایی دبیران اقامه نماز دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل از مدیران و دبیران اقامه نماز دستگاههای برتر در امر اقامه نماز با اهدای لوح تقدیر و هدایا تجلیل بعمل آمد.

گردهمایی دبیران اقامه نماز دستگاههای اجرایی استان اردبیل

گردهمایی دبیران اقامه نماز دستگاههای اجرایی استان اردبیل

 

گردهمایی دبیران اقامه نماز دستگاههای اجرایی استان اردبیل

گردهمایی دبیران اقامه نماز دستگاههای اجرایی استان اردبیل

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا