اخبارخراسان رضوی

جلسه شورای فرهنگی اداره کل گمرک خراسان رضوی تشکیل گردید

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، با حضور حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز، مدیر کل گمرک، معاونین و مدیران جلسه شورای فرهنگی اقامه نماز اداره کل گمرک استان سه شنبه ۳ دی ماه تشکیل شد.

در این جلسه ابتدا امام جماعت اداره کل گمرک خراسان رضوی طی سخنانی کوتاه در مورد ارزش و اهمیت اقامه نماز در اول وقت اشاره داشت و سپس مدیرکل ضمن خیرمقدم به جمع حاضر بر ضرورت برنامه ریزی نسبت به برگزاری باشکوه نماز جماعت و دیگر برنامه ها فرهنگی تاکید نمود.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تبریک ماه مبارک رجب یادآورشد رجب و شعبان ماه های آماده شدن و کسب ظرفیت بیشتر برای ماه مبارک مضان و شبهای قدر می باشد که باید بهره گرفت.

سپس سبحانی نیا در ادامه بر ضرورت کسب مهارت لازم برای تربیت دینی فرزندان اشاره نمود و اظهار داشت: چه بخواهیم چه نخواهیم مثل جوان سنت شکن و نوخواه می باشد باید نسبت به شناخت نسل امروز تلاش کنیم و معارف و مهارتهای لازم را انتقال دهیم.

وی افزود: مفاهیم دینی و اعتقاد در دعوت به انجام تکالیف الهی چون نماز کسب کنیم وگرنه نقش پدر و مادر و معلم نقش کارپرداز خواهد بود که امورات زندگی فراهم کند ولی فرزند در کلاس دیگری که امروز می توان ناشناخته باشد حضور یافته و براساس آن باورها و هویت شخصیت پیدا نماید.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی در پایان صحبت های خود گفت: لذا محورهای تفاهم نامه باید براساس نیاز و ضرورت ها تهیه و ازعناصر بهره گیری کنیم در گفتمان معارف نماز و دعوت به نماز که نوجوان و جوان درک نماید و با نیاز و سلیقه آن معارف نماز بیان کند لذا برنامه و نیازمند برنامه ریزی و کارشناسی می طلبد که انشاالله با حمایت خوب مدیریت به نتایج بهتر دست پیدا کنیم ستاد اقامه نماز هم در این یقینا کار همکاری خواد داشت.

در ادامه تفاهم بومی استانی امضا گردید و گزارشی از فعالیت های انجام گرفته شده ارائه شد.

جلسه شورای فرهنگی اداره کل گمرک خراسان رضوی تشکیل گردید
جلسه شورای فرهنگی اداره کل گمرک خراسان رضوی تشکیل گردید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا