اخباراردبیل

نشست هم اندیشی ائمه جماعت اداره کل راهداری استان اردبیل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، روز چهارشنبه بیست و ششم مهرماه، جلسه هم اندیشی ائمه جماعت و فعالان اجرایی نماز اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با حضور عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل در جلسه هم اندیشی ائمه جماعت و فعالان اجرایی نماز اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل، رسالت روحانیون و ائمه جماعت در جامعه امروز را توانمندشدن به علم روز و آشنایی با فضای مجازی و پاسخگو بودن به شبهات دینی عنوان کرد.

وی افزود: همانطور که در دوران دفاع مقدس رزمندگان اسلام با تکیه بر معنویت و نماز در مقابل تسلیحات و جنگ افزارهای پیشرفته دشمن ایستادگی نمودند، اکنون نیز تنها راه نجات از فتن آخر الزمان و دسایس شیاطین و توطئه های دشمنان، استعانت از نماز و آموزه های دینی و پیروی از مکتب اهل بیت علیهم السلام می باشد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به کم آشنایی بسیاری از خانواده ها با شیوه های دعوت به نماز گفت: عدم اهتمام جدی پدران و مادران نسبت به فریضه نماز، منجر به کمرنگ شدن نماز در جامعه می شود و وظیفه روحانیون و طلاب در آگاه سازی خانواده ها بسیار حائز اهمیت است.

یادآور می‌شود در این جلسه هر یک از ائمه جماعت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل به بیان مسائل و مشکلات پیرامون اقامه نماز در واحد شهرستانی خود پرداختند و در خصوص راهکارهای رونق نمازهای جماعت بحث و تبادل نظر گردید.

جلسه هم‌اندیشی ائمه جماعت اداره کل راهداری استان اردبیل

جلسه هم‌اندیشی ائمه جماعت اداره کل راهداری استان اردبیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا