آذربایجان غربیاخبار

نشست توجیهی-تبیینی ائمه جماعت دستگاه‌های اجرایی استان آذربایجان غربی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی، نشست توجیهی-تبیینی ائمه جماعت دستگاه‌های اجرایی استان به همت ستاد اقامه نماز استان و با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه، پنج‌شنبه بیست و هشتم دی ماه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین پناهی مدیر ستاد اقامه نماز استان در این جلسه ضمن عرض خیر مقدم محضر علما و ائمه جماعت دستگاههای اجرایی استان به بیان نکاتی در رابطه با اهداف اجرایی ستاد اقامه نماز استان و چالش ها و برنامه های پیش رو پرداخت.

وی ضمن اشاره به نقاط قوت و ضعف اقامه نماز در دستگاههای اجرایی استان، از تلاش های تمامی روحانیون تشکر و قدردانی کرد و خواستار توجه ویژه به مقوله حضور علما در بطن نهادهای اجرایی استان در معنویت بخشی میان کارکنان آن ها شد.

وی همچنین با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به اجلاس سراسری نماز در زنجان، خواستار توجه ویژه به امر نماز نسل نو و دانش آموزان و دانشجویان توسط ائمه جماعات دستگاههای اجرایی شد.

نشست توجیهی-تبیینی ائمه جماعت دستگاه‌های اجرایی استان آذربایجان غربی برگزار شد

در ادامه نشست، حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه، ضمن تشکر از تلاش‌های صورت گرفته توسط ستاد اقامه نماز استان و ائمه جماعت دستگاه‌های اجرایی در ارتقا شاخص های اقامه نماز و بهبود فضای معنویت در میان کارکنان دستگاههای اجرایی، گفت: این تلاش‌ها مایه برکت و رشد استان خواهد بود.

وی با بیان اینکه ائمه جماعت دستگاه‌های اجرایی، شأن و جایگاه ویژه‌ای در نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند، تاکید کرد: آن‌ها باید با دقت و مراقبت از اهداف مقدس دین اسلام، این جایگاه را حفظ کنند. رسیدگی سریع و دقیق به مشکلات و مسائل ائمه جماعت در دستگاههای مربوطه نیز از دیگر موارد مطرح شده توسط وی بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا