قزوین

جلسه گردهمایی دبیران دستگاههای اجرایی استان قزوین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین، اولین گردهمایی دبیران دستگاههای اجرایی استان روز پنجشنبه مورخه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ در سالن باقرالعلوم استانداری برگزار شد.جلسه گردهمایی دبیران دستگاه‌های اجرایی استان قزوین

در ابتدای این جسله حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن خیرمقدم از زحمات دبیران دستگاههای اجرایی استان تقدیر و تشکر کرد و گفت: برگزاری جلسات شورای اقامه نماز در دستگاههای اجرایی باید جدی گرفته شود و پیرو نامه وزارت کشور ۶ دستورالعمل صادر شده یکی از آنها این است که  استانداری موظف است هر فصل یک جلسه شورای اقامه نماز را تشکیل دهد.

موسوی در ادامه بیان کرد: از ظرفیت‌های استان برای تحقق بخشی از مطالبات مقام معظم رهبری که فرمودند یکی از برنامه‌های کوتاه‌مدت این است که تمام ظرفیت ها شناسایی شده و به‌کارگرفته شود، باید ببینیم در اداره افرادی هستند که پاسخ به شبهات نماز بدهند و یا افرادی هستند که در امر اقامه نماز مقاله و یا شعر بنویسند و یا تصحیح قرائت نماز را انجام بدهند.

موسوی گفت: شناسایی مؤذنین یکی از برنامه‌های بومی استان است که از دبیران اقامه نماز دستگاهها انتظار داریم مؤذنی که در ادارات، مسجد و یا حتی محلات شما هستند، شناسایی شده تا ترویج و توسعه اذان حلقومی در ادارات، مسجد و در منزل گسترش یابد.

جلسه گردهمایی دبیران دستگاه‌های اجرایی استان قزوین

در ادامه محمدزاده کارشناس نظارت و ارزیابی بیان کرد: تعداد ۳۰ دستگاه، تقویم جلسات شورای اقامه نماز خود را که به‌صورت ماهانه،  فصلی و سالانه پیش‌بینی کرده بودند به این ستاد ارسال و از دستگاههایی که هنوز تقویم جلسات را ارائه ندادند درخواست می شود تا در اسرع وقت اقدام و تقویم جلسات را به ستاد ارسال نمایند.

محمدزاده عنوان کرد: امسال روش امتیازدهی ارزیابی نسبت‌ به سال گذشته متفاوت شده و توضیحات کامل سامانه سجاد جهت برطرف نمودن نواقص و به سوالات دبیران پاسخ دادند.

جلسه گردهمایی دبیران دستگاه‌های اجرایی استان قزوین جلسه گردهمایی دبیران دستگاه‌های اجرایی استان قزوینجلسه گردهمایی دبیران دستگاه‌های اجرایی استان قزوینجلسه گردهمایی دبیران دستگاه‌های اجرایی استان قزوین

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا