اخبارلرستان

نشستی با حضور مبلغین و ائمه جماعت ادارات، مساجد و مدارس استان لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، نشستی با حضور مبلغین و ائمه جماعات ادارات، مساجد و مدارس با حضور استاندار استان و حجت الاسلام والمسلمین چراغی در تاریخ چهارم آذر ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در این نشست در خصوص اهمیت توانمند سازی ائمه جماعات دستگاه های اجرایی اظهار داشت: باید نسبت به امام جماعت نگاه تخصصی داشت و نظام جذب منطقی مستقر کرد و ائمه جماعات فعلی نیز باید به مهارت ها و آگاهی های روز تجهیز شوند و مساجد باید نقش جبهه متحد و سازمان یافته مردمی را ایفا کند و سازماندهی مومنان و تقویت وحدت آنها کار ویژه مسجد است مساجد باید در کنار هم قرار بگیرند و به صورت شبکه ای و منسجم عمل کنند.

استاندار استان لرستان عنوان کرد: نماز یکی از راههای پیشگیری از آسیب های اجتماعی است و لازم است ائمه جماعت به منظور برقراری ارتباط بهتر با مخاطب و تسلط کافی بر این هدف مهم به درستی راه های شیوه های دعوت به نماز را بیاموزند و در این زمینه وقت بگذارند چراکه با توجه به فضای مسموم در جامعه که عده ای دین گریز شده اند باید روش های نو و جدیدی در جذب نوجوانان و جوانان به نماز بیاموزیم.

وی در پایان گفت: امیدواریم این جلسات تداوم داشته باشند و انتظارات مردم در کف جامعه از طریق روحانیون و ائمه جماعات انتقال داده شود.

برگزاری نشستی با حضور مبلغین و ائمه جماعات ادارات، مساجد و مدارس استان لرستان

برگزاری نشستی با حضور مبلغین و ائمه جماعات ادارات، مساجد و مدارس استان لرستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا