اخبارلرستان

جلسه هم اندیشی طلاب حوزه های علمیه خرم آباد با موضوع نماز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، جلسه ای با حضور طلاب و روحانیون ائمه جماعات مدارس و مساجد و ادارات شهرستان خرم آباد با حضور نماینده ولی فقیه در استان و  امام جمعه خرم آباد و حجت الاسلام چراغی با موضوع اهمیت نماز در مساجد، مدارس و ادارات در تاریخ دوازدهم خرداد ماه برگزار شد.

نماینده ولی فقیه در استان در خصوص اهمیت نماز در مساجد، مدارس و ادارات استان اظهار داشت: برای فرهنگ سازی با چالش‌های جدی مواجهیم چرا که پیچیدگی دنیای امروزی و رفتار الکترونیک انسان‌ها این مسیر را سخت کرده است و نقش مدارس  علاوه بر ارتقای دانش، برآورده کردن ارتقای تربیت اخلاقی و عبادی دانش آموزان است.

وی گفت: باید اقامه نماز در ادارات به اندازه کار اهمیت داشته باشد و نماز خانه‌ای شکیل و پررونق در ادارات داشته باشیم و همچنین نماز قلب انسان را صفا می بخشد و قله همه پیشرفت ها نماز و ارتباط با خدا است و نیازهای روانی و عاطفی می تواند با ارتباط با نماز برطرف شود.

این مقام مسئول عنوان کرد: آراستگی ظاهری مساجد، مطابق با اصول فکری و اعتقادی و رعایت نظافت و بهداشت برای پاکیزه‌تر شدن مساجد باید مورد توجه قرار گیرد.

برگزاری جلسه ای با طلاب حوزه های علمیه خرم آباد با موضوع نمازبرگزاری جلسه ای با طلاب حوزه های علمیه خرم آباد با موضوع نماز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا