لرستان

نشستی با ائمه جماعات دانشگاه های علوم پزشکی استان لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، نشست هیئت رئیسه با ائمه جماعات واحد های دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی استان با حضور مدیر ستاد اقامه نماز، رییس دانشگاه  علوم پزشکی و دیگر اعضا در تاریخ بیست و چهارم فروردین ماه برگزار شد.

حجت السلام والمسلمین چراغی در نشست با ائمه جماعات دانشگاه علوم پزشکی اظهار داشت: هدف از این نشست ارتباط بهتر و مطلوبتر ائمه جماعات با مسئولین دانشگاه درجهت هم افزایی وتبادل نظر می باشد که از تجربیات و پیشنهادات ائمه جماعات واحدها دانشگاه در برنامه های فرهنگی پیش رو در سال پیش رو استفاده خواهیم کرد.

وی گفت: فضای فرهنگی دانشگاه ها باید به آماده سازی دانشجویان و مردم برای زمینه سازی ظهور امام عصر (عج) کمک کند و در این راستا ستاد اقامه نماز استان آماده برگزاری دورهای مهدویت ، بیان و تفسیر قرآن برای ائمه جماعات در دانشگاه ها می باشد.

رییس دانشگاه  علوم پزشکی استان در نشست با ائمه جماعات عنوان کرد: بهترین مساجد در دانشگاه ها استان و شهر خرم آباد مربوط به دانشگاه علوم پزشکی می باشند، مساجدی همچون ستاد دانشگاه و مجتمع پردیس کمالوند، و نماز خانه های مناسبی در بیمارستان های شهید رحیمی و شهدای عشایر داریم که از آنها برای اقامه نماز و برگزاری برنامه های مذهبی و فرهنگی بهره مند هستیم اما در بعضی از واحدها با کمبود فضای فیزیکی مناسب برای نمازخانه رو به رو هستیم .

همچنین قابل ذکر است که در پایان ائمه جماعات به بیان مشکلات و پیشنهادات خود در حوزه اقامه نماز پرداختند.

نشستی با ائمه جماعات دانشگاه های علوم پزشکی استان لرستان

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا